کدخبر: 35822

امیر آقایی و مهدی پاکدل در گذر زمان / باورنکردنی !!

در این تصویر امیر آقایی و مهدی پاکدل در گذر زمان را مشاهده می کنید

آنچه دیگران می خوانند:

مهدی پاکدل و بازیگر جوان ایرانی است که به تازگی خبر ازدواجش با رعنا آزادی ور خیلی سروصدا کرد. او با سریال اولین شب آرامش در تلویزیون معروف شد. پاکدل در این سریال با امیر آقایی همبازی بود.

عکس مهدی پاکدل در گذر زمان

در این تصویر مهدی پاکدل و امیر آقایی را در طی سالها می بینید

مهدی پاکدل در گذر زمان

مهدی پاکدل متولد ۱۰ تیر ۱۳۵۹ در اصفهان است. او برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان، مسعود پاکدل، عکاس و برنامه‌ساز است. او علاوه بر سینما و تلویزیون، در عرصه موسیقی نیز یک آلبوم به نام «در انعکاس کوچه‌های خیس» منتشر کرده‌است.

پاکدل در فیلم‌های سینمایی تنگه ابوقریب، ماجرای نیمروز، محمد رسوالله، دایره زنگی، شبانه و… و در سریال های بامن بمان، اولین شب آرامش، ضامن، گمشده، ستایش، کیمیا، بی گناهان، ما چند نفر و… بازی کرده است. او اخیرا در سریال پربیننده “همگناه” در شبکه خانگی نقش آفرینی داشته است. به بهانه عکس مهدی پاکدل در گذر زمان درباهر این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

ازدواج مهدی پاکدل

بیوگرافی مختصر رعنا آزادی ور همسر جدید مهدی پاکدل

رعنا آزادی‌ور هم متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران است.

او با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقعیت خود را در سینما تثبیت کرد. رعنا آزادی‌ور با بازی در فیلم پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.

رعنا آزادی ور

او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج‌های جوان فیلم را بازی می‌کند که در داستان سه روزه سفر این زوج‌ها به شمال در گیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت‌های داستان با اتفاقات روبرو می‌شود. همچنین او در فیلم خانهٔ دختر هم نقش شخصیت اصلی فیلم (سمیرا) را به عهده دارد.

ارسال نظر: