کدخبر: 36052

انتخاب بازیگران پایتخت 7 در هاله ای از ابهام

در حالی که هفته گذشته خبرهایی از آغاز پیش تولید پایتخت 7 منتشر شده بود، خبرهای تازه ای از حضور و حذف برخی از بازیگران این سریال به گوش میرسد.

آنچه دیگران می خوانند:

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری، یکی از سریال های دنباله دار و پرطرفدار تلویزیون است که تابحال شش فصل موفق را پشت سر گذاشته است.

خبرهایی از ساخت فصل هفتم سریال پایتخت و آغاز پیش تولید این سریال به گوش میرسد که با اتفاقاتی جدید در انتخاب بازیگران همراه است.

خبرهای مربوط به ساخت پایتخت 7 در حد احتمال است و هنوز اخبار رسمی از این مجموعه تلویزیونی منتشر نشده است.

در خبرهای مربوط به فصل هفتم سریال پایتخت، به بازگشت بابا پنجعلی به این سریال و حذف سارا و نیکا به دلیل حواشی چند وقت اخیر آنها در فضای مجازی اشاره هایی شده است که باید منتظر رد یا تایید این احتمالات از سوی عوامل پایتخت ماند.

102

مهران احمدی بازیگر نقش بهبود که فصل گذشته به این سریال بازگشت هم در یک گفتگو از ساخت پایتخت 7 اظهار بی اطلاعی کرد و عنوان کرد که اگر خبری هم از ساخت این سریال باشد من در جریان نیستم و شاید اصلا در پایتخت 7 حضور نداشته باشم.

سریال پایتخت روایتگر داستان هایی متفاوت از یک خانواده مازندرانی است که اولین بار در نوروز 1390 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و ششمین فصل این سریال نوروز 99 پخش شد.

محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، علیرضا خمسه، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی، سلمان خطی و... شخصیت های اصلی قصه سریال پایتخت را تشکیل میدهند.

 

ارسال نظر: