کدخبر: 30619

ازدواج محسن مسلمان لو رفت؟ + تصاویر جنجالی

انتشار تصویری از محسن مسلمان یک دختر در اینستاگرام سر و صدای زیادی به پا کرده است این درحالی است که محسن مسلمان واکنشی به حواشی اتفاق افتاده نشان نداده است.

آنچه دیگران می خوانند:

ازدواج محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس و ماجرای استوری محسن مسلمان و دختری در اینستاگرام که جنجال زیادی به پا کرده است که هنوز از طرف محسن مسلمان تایید یا تکذیب نشده است. 

 

محسن مسلمان زاده ۷ بهمن سال ۱۳۶۹ در تهران وبازیکن فوتبال اهل ایران است. وی اکنون بعنوان هافبک برای تیم فوتبال سپاهان اصفهان بازی میکند. هواداران و علاقه مندان به وی لقب مهندس را بخاطر پاس های فوق العاده که می دهد به وی داده اند و بین پرسپولیسی ها از محبوبیت مخصوصى برخودار است.

 

خانواده محسن مسلمان

متولد یک خانواده چهار نفره می باشد.

تنها یک خواهر دارد که می گوید رابطه خیلی خوبی هم با او و خواهر زاده اش یلدا دارد، علاقه اش به فوتبال از کلاس اول ابتدایی در مدرسه شروع شد.

pFSm26KhBaM0

دوستی محسن مسلمان با مهدی طارمی

محسن مسلمان با مهدی طارمی ارتباط دوستی بسیار نزدیکی دارد به طوریکه همه ی طرفداران پرسپولیس و حتی تیمهای دیگر هم این را میدانند و مشاهده نموده اند که مهدی طارمی و محسن مسلمان در صفحه های شخصی خویش چه تعریف و تمجید های از هم میکنند.

عکس و بیوگرافی محسن مسلمان بازیکن فوتبال

 

ماجرای دعوای محسن مسلمان با علی علیپور

محسن مسلمان و علی علیپور در تمرین پرسپولیس به بحث لفظی پرداخته و افزایش دامنه این مسئله سبب ورود کریم باقری شد. علی علیپور با انتشار گفت وگوی دونفره خویش با هافبک هم تیمی اش ضمن معذرت خواهی از یکدیگر، اعلام کردند برای معذرت خواهی از کریم باقری فردا باهم به حضور وی بروند.

fd,'vhtd lpsk lsglhk

 

افتخارات محسن مسلمان

نائب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸–۱۳۸۷

نائب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۹–۱۳۸۸

قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۸۸–۱۳۸۷

نائب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۰

 

 

 

 

ارسال نظر: