کدخبر: 30884

مهدی طارمی رکورد اینستاگرام باشگاه پورتو را جابجا کرد

گردانندگان پیج اینستاگرام باشگاه پورتو، پس از انتقال مهدی طارمی به تیمشان، با یک غافلگیری و البته دلخوشی شیرینی روبرو شده اند.

آنچه دیگران می خوانند:

گردانندگان پیج اینستاگرام باشگاه پورتو، پس از انتقال مهدی طارمی به تیمشان، با یک غافلگیری و البته دلخوشی شیرینی روبرو شده اند.

پس از پیوستن مهدی طارمی به باشگاه مطرح پورتو پرتغال اینستاگرام این باشگاه تصویری از مهدی طارمی منتشر کرد بلافاصله پس از این اتفاق تعداد بسیار زیادی از کاربران ایرانی اینستاگرام با عضویت در پیج باشگاه پورتو به نوشتن کامنت های بی شمار و لایک کردن پست طارمی پرداختند.

ادمین صفحه اینستاگرام باشگاه پورتو که این وضعیت را دید برای بهبود پیج باشگاه در اینستاگرام ۶ پست دیگر نیز از طارمی منتشر کرد که در نوع خود برای یک بازیکن تازه وارد رکوردی به حساب می آید.

نکته جالب این که کاربران ایرانی هم سنگ تمام گذاشتند و در حالی که بیشترین کامنت چند روز گذشته اینستاگرام باشگاه پورتو برای یک پست به ۳۶۰ کامنت نمی رسید تنها یکی از پست های طارمی تا کنون نزدیک هشت هزار کامنت دریافت کرده است!

عملا هیچ پستی از باشگاه پورتو بیش از 1،000 کامنت نداشته ولی پست های طارمی زیر 4،000 کامنت نداشته و رکورد بیشتری کامنت و لایک را از آن خود کرده است.

این ویدئو از طارمی با بازدید 281 هزار بیشترین بازدید در میان پست های اینستاگرام باشگاه پورتو را داشته است.

لینک این ویدئو در اینستاگرام

 

و این پست از طارمی نیز بیشتری لایک را در میان تمام پست های باشگاه پورتو از آن خود کرده است.

لینک این پست در اینستاگرام

برای مشاهده پست های بیشتر پیشنهاد می کنیم به صفحه باشگاه پورتو سر بزنید.

آدرس صفحه اینستاگرام باشگاه پورتو

 

 

ارسال نظر: