کدخبر: 31067

شباهت عجیب هومن سیدی و برادرش + عکس دیدنی

عکس منتشر شده از هومن سیدی در کنار برادرش توجه کاربران را به سوی خود جلب کرده است. شباهت عجیب هومن سیدی و برادرش در این عکس دیدنی است.

آنچه دیگران می خوانند:

هومن سیدی بازیگر تئاتر و و تلویزیون ایرانی است. هومن سیدی با بازی در فیلم عاشقانه منوچهر هادی حسابی خوش درخشید. تصویری از شباهت عجیب هومن سیدی و برادرش را مشاهده می کنید:

ازدواج و طلاق هومن سیدی 

هومن سیدی در سال ۱۳۸۶ با آزاده صمدی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک دختر بود. وی در سال ۱۳۹۳ از آزاده صمدی جدا شد.

جدایی هومن سیدی و آزاده صمدی 

خیلی از مخاطبان تلویزیون آزاده صمدی و هومن سیدی را با سریال پرطرفدار “راه بی پایان” شناختند. آنها با وجود اینکه پیش از آن سریال هم نقش آفرینی هایی داشتند اما با پخش این سریال بود بر سر زبان ها افتادند.

جدای از داستان سریال و ویژگی هایی که نقش این دو داشت خبر ازدواج آنها نیز دلیل دیگری برای این مطرح شدن بود. صمدی وسیدی در این سالها همکاری های مشترک زیادی با هم داشتند. 

ازدواج مجدد هومن سیدی

ماجرای ازدواج مجدد و همسر دوم هومن سیدی و همسرش از زمانی شروع شد که حامد بهداد عکس دختر هومن سیدی را منتشر کردو همین امر باعث شد تا هومن سیدی با انتشار عکسی از همسرش بیتا اصلانی و دخترش نیل سیدی ازدواج دومش را تایید کند.

فعالیت حرفه ای هومن سیدی

نخستین فعالیت حرفه‌ای‌اش را با حضور در فیلم «یک تکه نان» کمال تبریزی تجربه کرد و سپس نقش کوتاهی را در «چهارشنبه‌سوری» اصغر فرهادی ایفا کرد. برای بازی در نقش اصلی «پابرهنه در بهشت» بهرام توکلی انتخاب شد و آرش معیریان نیز از او در فیلم «آن که دریا می‌رود» بهره برد. او در تئاتر «همسایه آقا» حسین کیانی هم به ایفای نقش پرداخت. در پرونده وی بازی در سریال راه بی‌پایان ساخته همایون اسعدیان و تله‌فیلم «سایاب» محمدعلی سجادی بوده است. او در سریال راه بی پایان و سی امین روز با همسرش آزاده صمدی همبازی بود. از کارهای دیگر او بازی در سریال تا ثریا ساخته سیروس مقدم و تله‌فیلم، قصه داوود و قمری ساخته آیدا پناهنده می‌توان نام برد.

کارگردانی هومن سیدی 

سیدی پس از ساخت چند فیلم کوتاه (از جمله: «۳۵ متری سطح آب» و «دندان آبی» که بخاطر آنها جوایز متعددی از جشنواره فیلم کوتاه تهران کسب کرد) اولین فیلم بلند خود را در سال ۱۳۸۹ نام آفریقا کارگردانی کرد. این فیلم در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر (بخش آثار ویدئویی) جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول زن (آزاده صمدی) را از آن خود کرد. سیدی به غیر از کارگردانی، به عنوان نویسنده و تدوینگر نیز در این اثر حضور داشت. شهاب حسینی یکی بازیگران این فیلم است که تنها ده کلمه دیالوگ می‌گوید و در تمام مدت فیلم سکوت اختیار کرده است. جواد عزتی دیگر بازیگر این اثر که بار کمیک فیلم را به دوش می‌کشد اما، نقش پر دیالوگی را ایفا می‌کند. منتقدان سینمای ایران «آفریقا» را در زمرهٔ اثار سینمای نوآر ایران برشمرده‌اند. همچنین بسیاری هومن سیدی را ادامه دهنده سبک اصغر فرهادی می‌دانند.

او هم چنین کارگردان نمایش تئاتر روایت ناتمام یک فصل معلق بوده است.

رابطه هومن سیدی و بابک زنجانی 

آخرین فیلم او با سرمایه گزاری مستقیم بابک زنجانی تولید شده که دومین سرمایه‌گذاری مستقیم بابک زنجانی در سینمای ایران است.

فیلمهای سینمایی

*  اعترافات خطرناک ذهن من (۱۳۹۳)

*  سیزده (۱۳۹۲)

*  خط ویژه (۱۳۹۲)

*  آفریقا ۱۳۸۹

*  آنکه دریا می‌رود (۱۳۸۵)

*  پابرهنه در بهشت (۱۳۸۴)

*  چهارشنبه‌سوری (۱۳۸۴)

*   یک تکه نان (۱۳۸۳)

فیلمهای تلویزیونی

*  قصه داوود و قمری

*  سایاب

*  اگر باران ببارد

مجموعه‌های تلویزیونی

*  راه بی پایان(همایون اسعدیان)

*  سی امین روز(جواد افشار)

*  تا ثریا(سیروس مقدم)

*  مهرآباد(۱۳۹۲)

تئاتر

*  کارگردانی نمایش روایت ناتمام یک فصل معلق

ارسال نظر: