کدخبر: 31214

سانسور عجیب گریم بازیگران زن سریال سر زده + ویدئو

در سریال سر زده که از شبکه یک پخش می شود اصلاح شدیدی ر وی صورت چند بازیگر زن سریال از جمله نسیم ادبی و مریم مون اتفاق افتاده است که واکنش های کاربران را در پی داشته است.

آنچه دیگران می خوانند:

سریال سرزده جدید ترین سریال شبکه اول سیما است که از ۱۲ شهریور روی آنتن شبکه اول سیما رفته است.نسیم ادبی و مریم مومن از بازیگراناین سریال هستند. سریال سرزده توسط بهادر اسدی، کارگردانی شده است.

ویدئویی از سانسور عجیب بازیگران زن سریال سرزده را مشاهده می کنید: 

ازدواج و همسر نسیم ادبی

نسیم ادبی متاهل است و ازدواج کرده است .اسم همسر او  ابراهیم اثباتی است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد .

نسیم ادبی می گوید : برای بازی در تئاتر «شمس پرنده» به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه‌مان به این صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و قرار شد تئاتر «آنتیگونه» به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم. آشنایی‌مان به سال 80 برمی‌گردد و هفت سال است که با هم ازدواج کرده‌ایم.

هدیه جالب همسر نسیم ادبی به او

نسیم ادبی گفت: برایم مهم است روز تولدم و سالروز ازدواج‌مان یاد همسرم بماند. معمولا تولد‌های ابراهیم را جشن می‌گیرم. منظورم از جشن، مهمانی نیست. ما حتی در خانواده‌مان  گاهی با یک کیک کوچک و جمع خودمان تولد‌ها را جشن می‌گرفتیم و در خانه من و ابراهیم  هم جریان همین‌طور است.

خانواده مریم مومن

تک فرزند خانواده می باشد گرچه پدر نی نواز و هنرمند و مادرش اسب سوار است اما به شدت مخالف ورود وی به عرصه بازیگری و انجام کار هنری بودند. تنها کسی که از او حمایت کرد خاله اش بود که باعث ورود مریم به بازیگری شد.

گریه مریم مومن بابت طلاق مادر و پدرش + ویدئو

ورود به بازیگری

اولین بار در سال 1396 بعد از تست وارد گروه بازیگران یک سریال تاریخی شد، این سریال با نام بانوی عمارت در پاییز و زمستان 97 از شبکه سه پخش شد.  بازی در نقش فخر الزمان برعهده خانوم مومن می باشد.

اعتیاد مریم مومن

به سوارکاری علاقه دارد و برای سریال بانوی عمارت یاد گرفت، او از کودکی عاشق اسب یونیکورن (تک شاخ) است و اتاقش پر از عکس های این اسب رویایی است. او معتاد لواشک و آلوچه خشک می باشد.

گریه مریم مومن بابت طلاق مادر و پدرش + ویدئو

 

نظر عزیزالله حمیدنژاد کارگردان بانوی عمارت بازی مریم مومن

خانم مریم مومن از بازیگرانی اسـت کـه در نخستین حضور حرفه ای خود درکنار بازیگران مشهور و خوشنامی هم چون خانم پانته آپناهی ها و خانم غزل شاکری و دیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش میکند ای نخستین عکسهای از ایشان اسـت کـه منتشر می‌شود. در طول این یکسال با صبوری کـه لازمه اینکار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد. در حالیکه عکسهای دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد .امیدوارم خانم مریم مومن با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد.مـن با اعتماد کامل و با چشمان بسته شخصیت فخری را پذیرفتم. هیچ چیز از شخصیت فخری نمیدانستم مـن حتی تا پایان تصویربرداری شخصیت کامل فخری را نمیدانستم و اجازه خواندن فیلمنامه را نداشتم؛ چرا کـه آقای حمیدنژاد معتقد بودند مـن سکانس بـه سکانس با شخصیت فخری و واقعیت فخری باید آشنا شوم.

 

ارسال نظر: