کدخبر: 31339

حرف های رامسین کبریتی درباره بازگشتش به ایران + ویدئو

حرف های رامسین کبریتی درباره مهاجرتش و کار در شبکه جم و بازگشتش به ایران را مشاهده می کنید. رامسین کبریتی با بازی در 2 فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

رامسین کبریتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی سال 1348 چشم به جهان گشود.

حرف های تلخ رامسین کبریتی درباره بازگشتش به ایران را در این ویدئو می بینید:

مهاجرت به شبکه جم

در سال 1393 بعد از بازی در سریال آسمان و در اوج کم کاری هنرمندان تا دو سال دعوت به کاری نشد تا اینکه آبان 1395 دعوت شبکه جم را قبول کرد و راهی ترکیه شد

علت مهاجرت رامسین کبریتی 

فریبا نادری با اشاره به حضور برخی بازیگران در شبکه های ماهواره ای اظهار کرد :

رامسین کبریتی که به شبکه جم پیوسته در این سالها خیلی بدهکار بود، با توجه به شناختی که از او دارم 90 درصد از دلایل رفتن او به خاطر شرایط مالی اش بود.

ازدواج رامسین کبریتی

رامسین کبری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است در سال 91 – 92 در جریان پخش سریال ستایش دو خبر ازدواج او با فریبا نادری پخش شد که طولی نکشید تکذیب شد.

از جم تا فعالیت در کانادا

این بازیگر که در چند سریال شبکه جم بازی داشت در سال 97 یکسال بعد از ترور سعید کریمیان مدیر شبکه تصمیم گرفت به همکاری خود با این مجموعه پایان دهد.

او حالا راهی کانادا شده و کنار تحصیل با یک موسسه امور مهاجرتی فعالیت می کند.

بازیگری رامسین کبریتی

از مهم‌ترین آثار رامسین کبریتی می‌توان به بازیگری در سریال مدار صفر درجه، سریال قرارگاه مسکونی و سریال تنهاترین سردار اشاره کرد.

رامسین کبریتی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1373 در 25 سالگی در سریال اشتباه در اشتباه به کارگردانی جواد انصافی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال مدار صفر درجه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای رامسین کبریتی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهین شهابی، علی زاهدی، اکبر دودکار و ناصر محمدی را تجربه کرد.

رامسین کبریتی در سال 1386 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. آثار مهم رامسین کبریتی در این سال، بازیگری در سریال مدار صفر درجه به کارگردانی حسن فتحیو فیلم خواهرخوانده به کارگردانی بهروز حسین‌زاده محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی رامسین کبریتی بازی در سریال مدار صفر درجه بوده است. رامسین کبریتی سال 1386 در 38 سالگی در سریال مدار صفر درجه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با حسن فتحی همکاری داشته است. رامسین کبریتی توانست با بازی در سریال مدار صفر درجه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سید شهاب حسینی، ناتالی متی، رویا تیموریان و مسعود رایگان بر تجارب او افزود.

ارسال نظر: