کدخبر: 31344

اعتراف شوکه کننده اکبر عبدی جلوی دوربین؛ 25 سال معتاد بودم!+ ویدئو

اکبر عبدی بازیگر کمدی مطرح ایرانی است. اکبر عبدی در برنامه «چهل تیکه» اعتراف غافلگیرکننده‌ای کرد که در فضای مجازی وایرال شد.

آنچه دیگران می خوانند:

اکبر عبدی متولد ۴ شهریور ماه ۱۳۳۹ در شهر تهران می باشد. اکبر عبدی با جنجال بزرگ خود را به عنوان بازیگر نقش‌های کمیک به مردم شناساند.

اکبر عبدی شب گذشته مهمان برنامه تلویزیونی چهل تیکه بود او در این برنامه اعتراف عجیبی کرد و گفت 25 سال درگیر اعتیاد بوده است.

 

گزیده بیوگرافی اکبر عبدی

نام کامل: اکبر عبدی آقاباقر

تاریخ تولد: ۱۳۳۹/۶/۴ 

محل تولد: تهران

محل زندگی: تهران

تحصیلات: دیپلم

همسر: نینا عبدی

فرزند: المیرا عبدی

 

اعتراف غافلگیرکننده اکبر عبدی؛ 25 سال معتاد بودم!

 

خانواده اکبر عبدی را بشناسید

اکبر عبدی متولد ۴ شهریور ماه ۱۳۳۹ در محله صدرالاشراف، بین میدان شوش و خراسان در شهر تهران می باشد.دوران کودکی وی در آن‌جا سپری شد تا این‌ که به نازی آباد رفتند.

پدر و مادر اکبر عبدی اصلیتی ترک دارند و متولد اردبیل هستند. او یک خواهر به نام اشرف و سه برادر به نام های اصغر، علی و ناصر دارد که یکی از آن‌ها چند سال پس از مجروحیت شدیدی که در جنگ پیدا کرده بود در سال ۱۳۸۰ شهید شد.

 

اعتراف غافلگیرکننده اکبر عبدی؛ 25 سال معتاد بودم!

بیماری اکبر عبدی

وی به خاطر نارسایی کلیه تحت عمل پیوند کلیه قرار گرفته بود. این بازیگر به خاطر از کارافتادگی کلیه هایش که ناشی از عوارض دیابت یا بیماری قند او بوده، به توصیه پزشک معالج برای پیوند کلیه در بیمارستان بستری و عمل پیوند کلیه‌اش صبح اردیبهشت ماه ۹۶ با موفقیت انجام شد.

 

اعتراف غافلگیرکننده اکبر عبدی؛ 25 سال معتاد بودم!

 

زندگی هنری اکبر عبدی

اکبر عبدی پس از دریافت مدرک دیپلم از سال 1358 با نمایش‌های آماتوری فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و سپس در سال 1362 به تلویزیون رفت و در مجموعه محله بروبیا (داریوش مؤدبیان، 1363) و بازم مدرسه‌ام دیر شد (1365) خود را به عنوان بازیگری مستعد خلاق شناساند.

 

اعتراف غافلگیرکننده اکبر عبدی؛ 25 سال معتاد بودم!

 

عبدی با جنجال بزرگ خود را به عنوان بازیگر نقش‌های کمیک شناساند. جنجال بزرگ 6 سال پس از تولید به نمایش عمومی درآمد و عبدی در آن فاصله در فیلم‌های مردی که موش شد، اجاره‌نشین‌ها، گراند سینما و ای ایران بازی کرد، که نقش او در همه این فیلم‌ها کمدی بود.

وی بیشتر در نقش‌های کمدی بازی می‌کند و فیزیک بدنی خاص و صورت وی امکان گریم و ساختن چهره‌‌های گوناگون مانند نوجوانان و زنان را به وی می‌دهد.

اعتراف غافلگیرکننده اکبر عبدی؛ 25 سال معتاد بودم!

 

عبدی در اجاره‌نشین‌ها، ای ایران، مادر و دلشدگان (علی حاتمی) و هنرپیشه قابلیت‌های خود را در ایفای نقش‌های متنوع کمدی اثبات کرد. همین قابلیت موجب شد که عبدی در سفر جادویی هم نقش کودکی خود را ایفا کند و هم نقش میانسالی‌اش را، همینطور در آدم برفی در دو نقش مردانه و زنانه توانایی‌هایش را نشان داد.

اکبر عبدی در سال ۱۳۶۸ برای بازی در فیلم مادر ساخته علی حاتمی برنده سیمرغ بلورین نقش دوم مرد از هجدهمین جشنواره فیلم فجر شد.

ارسال نظر: