کدخبر: 31364

دورهمی بازیگران در جشن تولد لیندا کیانی+ عکس

تصویر منتشر شده از دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی در روزهای کرونایی جنجال آفرین شد.

آنچه دیگران می خوانند:

لیندا کیانی متولد شهریور 1359 در آبادان است. لیندا کیانی با بازی در سریال رستگاران و وضعیت سفید مشهورتر شد. 

لیندا کیانی با انتشار این عکس نوشت: خیلى زود تموم شد و حتى مجال گرفتن چند عکس یادگارى براى خاطرات پیرى و کورى نداد، اجراى نمایش عروس مردگان..

دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی+عکس

چکیده ای از بیوگرافی لیندا کیانی


نام اصلی: لیندا کیانی
زمینه فعالیت: بازیگر
ملیت: ایران
تولد: ۱۳۵۹
آبادان
تحصیلات: کارشناسی ارشد فلسفه

دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی+عکس

همسر لیندا کیانی و شایعه ازدواج

از همسر لیندا کیانی اطلاعی در دست نیست البته چندی پیش شایعاتی پیرامون ازدواج لیندا کیانی با ایمان حضرتی پیچید. شایعه ازدواج لیندا کیانی و ایمان حضرتی تا جایی پیش رفت که دیگر همه باور کرده بودند که این دو با هم ازدواج کرده اند. در مدتی که این شایعه ایجاد شد هیچ یک از این هنرمندان واکنشی به آن نشان نداد تا اینکه لیندا کیانی در موردش صحبت کرد.

دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی+عکس

 بازیگری لیندا کیانی در کودکی

فکر می کنم 9 سالم بود که یکی از دوستانم من را به جشن تولدش دعوت کرد برای رفتن به تولد دوستم آماده شده بودم که خیلی اتفاقی برنامه مان تغییر کرد و قرار شد که همراه مادرم به یک مهمانی دیگر بروم البته خیلی اصرار کردم که همراه مادرم نروم ولی فایده ای نداشت و در نهایت مجبور به رفتن شدم از خانه که خارج شدیم یک گروه فیلم برداری مشغول کار بودند ظاهرا این گروه دنبال دختری هم سن و سال من بودند برای همین به محض اینکه من را دیدند با مادرم صحبت کردند و آدرس و شماره تلفن منزل را در اختارشان قرار دادیم اتفاقا همان زمان چندین عکس هم از من گرفتند مادرم آن موقع خیلی خوشحال شد اما قسمت اینطور بود که قبل از تماس گروه فیلم برداری آدرس ما تغییر کند و آنها دیگر دسترسی به من نداشته باشند.

دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی+عکس

فعالیت هنری لیندا کیانی

فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارتمحمدرضا شریفی نیا آغاز کرد. پس از این دوره، با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش "مهتاب"، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد.

 لیندا کیانی تا کنون در مجموعه‌های تلویزیونی زیادی نظیر ساعت شنی، روز حسرت و رستگاران و فیلم سینمایی ناسپاس، به ایفای نقش پرداخته‌ است.

دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی+عکس

دلیل کم کاری "لیندا کیانی" در سینما چیست؟

سینمایی هایی که به من پیشنهاد می شود اینقدر معمولی است که ترجیح می دهم در یک سریال خوب بازی کنم تا یک فیلم معمولی. الان دچار یک ترس بزرگ از بازی کردن در سینما شده‌ام، اینقدر روی پیشنهادهای سینمایی ام فکرح و تحقیق می کنم که در نهایت هر بار به این نتیجه می رسم که نروم بهتر است. حس می کنم در سینما یک ذره بین خیلی قوی روی کار آدم است که هر چقدر هم خوب باشی ممکن است به خاطر کم کاری بقیه زیر سوال بروی. من تجربه این را داشته‌ام که به خاطر یکی دوتا از کارهای سینمایی ام که خودم هم می دانم خیلی بد بوده زیر خنجر انتقادات وحشتناک رفتم. روی تیم خیلی حساس شده‌ام.

دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی+عکس


روی فیلمنامه به شدت زوم می کنم و همینطور بازیگرانی که قرار است با آنها کار کنم. وقتی می‌بینیم که بازیگران تراز اول با سر پیشنهاد بازی در کارهای سیروس مقدم را در تلویزیون می‌پذیرند خب چرا باید بیایم و ریسک کنم و در سینما کاری را بپذیرم که آخرش اتفاق دلچسبی از آب درنمی‌آید؟

دورهمی بازیگران معروف در جشن تولد لیندا کیانی+عکس

ارسال نظر: