کدخبر: 31415

واکنش جالب ملیکا شریفی نیا به ازدواج با عمو پورنگ + ویدئو

ویدئویی منتشر شده از صحبت های ملیکا شریفی نیا درباره ازدواجش با عمو پورنگ که در ادامه می بینید.

آنچه دیگران می خوانند:

ملیکا شریفی نیا متولد ۲۱ آبان ۱۳۶۵ در تهران؛ بازیگر ایرانی است.

در یکی از برنامه های خندوانه ملیکا شریفی نیا درباره شایعه ازدواجش با عمو پورنگ حرف های جالبی زد که در ادامه ویدئو آن را می بینید:

 

چکیده ای از بیوگرافی ملیکا شریفی‌نیا

تولد: ۲۱ آبان ۱۳۶۵ تهران

والدین: آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی‌نیا

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

همه چیز درباره خانواده ملیکا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا نابغه بازیگری و مافیای هنری در سینماست پدر ملیکا متولد ۲۵ خرداد ماه ۱۳۳۴ در خاتون آباد از روستاهای نزدیک خوراسگان در اصفهان بازیگر سینما و تلویزیون است.

آزیتا حاجیان مادر ملیکا متولد ۲۱ دی ۱۳۳۶، تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. حاجیان لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیکِ دانشگاه هنر است.

محمدرضا شریفی‌نیا و همسر سابقش آزیتا حاجیان طلاق گرفته و از هم جدا شده اند و آزیتا حاجیان با محمد کریمی هراتی ازدواج کرد.

مهراوه شریفی نیا خواهر ملیکا متولد ۲۹ فروردین ۱۳۶۱ تهران در بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است.

ازدواج ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا در 14 اردیبهشت 1386 وقتی 19 ساله بود با امیر رضا طلاچیان که در صنعت فعالیت دارد ازدواج کرد.

شروع فعالیت حرفه ای ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا از سال هفتاد به طور جدی وارد عرصه بازیگری شده اولین فیلم سینمایی که حضور داشت به نام اوینار بود. ملیکا از کودکی در کنار مادرش بازیگری را شروع کرده است. ملیکا همراه خواهرش مهراوه زمانی که کودک بودند در سریال آپارتمان شماره ۱۳ در کنار مادرش نقش آفرینی کرده است.

ماجرای عجیب کاهش وزن ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی‌نیا مهمان برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بود درباره علت لاغری و کم کردن بیست کیلو وزن خود صحبت کرد.

در بخشی از این گفت و گو مجری برنامه به شریفی‌ نیا گفت: «تو با پیوستن به یک کمپین بیست کیلو وزن کم کردی؟ »

مهمان برنامه در پاسخ به این سوال گفت: «خیر، ابتدا بیست کیلو وزن کم کرد سپس یک کمپینی راه اندازی کردم و این موضوع به افرادی که می‌خواهند وزن کم کنند کمک می‌ کند، حتی بسیاری از افراد بودند که با این کمپین تا شصت کیلو هم وزن کردند.»

او درباره ایده اولیه و اصلی تصمیمش برای لاغری گفت: «من از اسفند ۹۴ تا مهر ۹۵ اراده کردم و بیست کیلو وزن کم کردم و برای تولد سی سالگی‌ام یک پستی منتشر کردم و نوشتم بیست کیلو از من سی ساله نشد.

بیشتر اینکار هم بخاطر اذیت شدن از جانب فضای مجازی بود، در حقیقت فضای مجازی باعث شد که من بعد از بیست و نه سال، همت کنم و لاغر شوم و دلیلش هم این است که اینستاگرام که اوایل وارد شده بود، همه با هم در مورد موارد عادی صحبت می‌ کردند و از هم تعریف می‌ کردند،

از یک جایی به بعد عده‌ ای احساس کردند که لازم است یک‌سری صحبت‌ های دیگر هم داشته باشند و با اینکه من خیلی کم فعالیت می‌کردم اما به یک جایی رسیده بود که مثلا من از درخت عکس می‌ گذاشتم و می‌ نوشتم به به بهار آمده، عده‌ای زیر آن پست کامنت می‌گذاشتند؛ خیکی، گوریل، تو مگه گوشتای صورتت اجازه می‌ دهد که درخت را ببینی؟

تو باید بمیری یا مثلا می‌ گفتند تو چاقی، تو حرف نزن. خب من یک جایی به خودم گفتم درست است که چاقم اما آیا حق زنده بودن و اظهار نظر ندارم؟ همین حرف‌ ها باعث شد که من متوجه شوم که یک نقطه ضعف بزرگ دارم و باید آن را تغییر دهم تا این شانس را بهآدم‌ ها ندهم تا بر اساس اولین چیزی که می‌ بینند، من را قضاوت کنند. همین موضوع هم باعث شد یک تصمیم جدی بگیرم و خب خداروشکر در عملی کردن آن موفق بودم و این شانس را از آدم‌ ها گرفته‌ ام که بخواهند درباره من و چیزی که هستم اظهار نظر کنند.»

ارسال نظر: