کدخبر: 31434

مرگ معلم گچسارانی بر اثر ابتلا به کرونا + جزئیات

سید طاهر حسینی امروز در جمع خبرنگاران از فوت یک فرهنگی مبتلا به کرونا در این بیمارستان خبر داد.

آنچه دیگران می خوانند:

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: این بانوی فرهنگی ۴۲ساله که به کرونا مبتلا شده بود در چند روز اخیر در "آی سی یو" تحت مراقب ویژه بوده و ظاهرا بیماری زمینه ای هم نداشته اما بر اثر درگیری ریه با ویروس کرونا وفات یافت.

وی افزود: این بانوی فرهنگی 42 ساله که به  کرونا  مبتلا شده بود در چند روز اخیر در " آی سی یو " تحت مراقب ویژه بوده و ظاهرا بیماری زمینه ای هم نداشته اند.

حسینی تصریح کرد: این بانوی فرهنگی چند روز گذشته دچار تنگی نفس می شوند که به جهت مداوا به مراکز درمانی شهرستان مراجعه می‌کند که در ادامه در بخش اتفاقات بیمارستان شهید رجایی بستری و متعاقبا نیز به بخش داخلی (بیماران کرونایی) بیمارستان منتقل شده بود.

وی عنوان کرد: این بانو در این مدت با افت درجه اشباع اکسیژن (زیر 90درصد) هم روبرو که به بخش آی سی یو منتقل می شود که متاسفانه امروز به رحمت ایزدی پیوست.

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران خاطرنشان کرد:این گونه که مشخص شده است این بانوی گچسارانی بیماری زمینه ای همچون دیابت ،چربی ،فشار خون و... هم نداشته و بر اثر درگیری ریه با ویروس کرونا پیش از ظهر وفات یافته است.

با آغاز مدارس آمارهایی از وحشت در مدارس و ابتلای معلمان و دانش آموزان به کرونا انتشار یافته است و به نظر می رسد نیاز است تا آموزش و پرورش چاره جویی کند.

منع: رکنا

ارسال نظر: