کدخبر: 34210

فاجعه / عروسی دختر 11 ساله با مرد 41 ساله! + تصاویر

شاید تا به حال مراسم های ازدواج با تفاوت سنی بالا را مشاهده کرده باشید اما این عروسی دختر 11 ساله بسیار عجیب و باورنکردنی است.

آنچه دیگران می خوانند:

عروسی دختر 11 ساله با مرد 41 ساله

در روز گذشته خبر ازدواج داماد 41 ساله با یک دختر 11 ساله در مالزی منتشر شد که مدتی پس از انتشار این خبر،مردم مالزی و تمام افراد در سرتاسر جهان به آن واکنش بدی نشان دادند چرا که این اتفاق باعث خشونت و عصبانیت آنها شده بود

 ازدواج مرد 41 ساله با دختر 11 ساله

ازدواج مرد 41 ساله با دختر 11 ساله توانست یکی از خبرهای پر بازدید و پرحاشیه این روزها در رسانه شود.این آقای 41 ساله دارای دو همسر و 6 کودک بین 5 تا 18 سال می باشد که پس از ازدواج با دختر 11 ساله اینک 3 همسر دارد.مردم مالزی،این مرد 41 ساله را به عنوان نقض کننده قوانین مسلمانی دانستند.

عروسی-دختر

پدر و مادر فقیر و تهی دست خانواده دختر،در زمان خواستگاری شرط گذاشتند که دخترشان از 16 سالگی در خانه داماد زندگی کند.موافقت خانواده عروس با خانواده داماد تنها به علت ثروتمند بودن وی می باشد.

پس از همه گیر شدن این خبر،اماد 41 ساله ادعا کرد که تنها با متکی به اجازه خانواده عروس می باشد و تا زمانیکه دختر به سن 16 سالگی نرسد با او ازدواج نخواهد کرد.این ازدواج کاملا اشتباه نیز کشور مالزی ثبت نشده است و احتمال می رود که در کشور تایلند برگزار شده است.

ماریان کلارک هاتیق،یکی از نماینده های یونیسف در مالزی این چنین گفت:"این اتفاق کاملا تکان دهنده بود.در طی این اتفاق حقوق دختر نقض شد".

همچنین لازم بذکر است که حداقل سن ازدواج در مالزی طبق قوانین کشوری،18 سال است و بااین حال دخترانی که قصد ازدواج سن زیر 18 سال را دارند می توانند در طی برخی مراحل حداکثر در سن 16 سالگی عروسی کنند.

طبق آخرین اطلاعات، اغلب ازدواج ها در سنین کودکی در جنوب قاره آسیا بیشترین میزان را دارند و جالب است بدانید که یک روزنامه انگلیسی زبان کشور مالزی،در سال 2016 گزارش داد که بیش از 9000 ازدواج در سنین کودکی در بین سال های 2011 تا 2016 میلادی رخ داده است.

عروسی-دختر-نوجوان

ارسال نظر: