کدخبر: 34831

هزینه‌ی بالای عمل برای بهاره رهنما! + ویدئولورفته

ویدئوی جنجالی نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما در باره هزینه های عمل جراحی زیبایی

آنچه دیگران می خوانند:

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی در یک لایو اینستاگرامی نسبت به هزینه‌ی بالای عمل های جراحی واکنش نشان دادند و مبالغ این عمل ها را بسیار بالا برآورد کردند.

نیوشا ضغیمی از بازیگران زن معروف می باشد که با آرش پولادخان ازدواج کرده است و یک دختر به نام لنا دارد.

او که قبلا بینی خود را نزد دکتر فرزین سرکارات همسر شیلا خداداد عمل کرده بود به دلیل برخی مشکلات یک عمل ترمیمی دیگر هم روی بینی اش انجام داد و این موضوع واکنش شیلا خداداد را در پی داشت.

درباره زندگی نیوشا ضیغمی بیشتر بدانید

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

او فرزند محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور است.

مخالفت پدر و مادر نیوشا ضیغمی برای بازیگری:

وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی

روشا ضیغمی متولد ۲۹ دی ماه ۱۳۶۹ از بازیگران سینما می باشد.

روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کار هنری را با گرافیک آغاز کرده است. اولین تجربهٔ وی در عرصه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی است و همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی شد.

ارسال نظر: