کدخبر: 31563

رنگ مناسب برای طراحی مانتو فرم اداری + عکس

در بعضی ادارت و شرکت های خصوصی خانم ها موظف به استفاده از لباس فرم هستند. لطفاً تا آخر این مطلب همراه ما باشید

آنچه دیگران می خوانند:

برای طراحی مانتو فرم اداری می بایست به نکات خاصی توجه داشت تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند سازمانی برقرار کرد.

منظور از ارتباط مانتو اداری با برند این است که حتما می بایست به طراحی لوگوی شرکت و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر آن سازمان در برندسازی خود از رنگ خاصی استفاده می کند، حتما باید در طراحی مانتو فرم سازمانی نیز از همان ترکیب رنگ استفاده شود.

اما حتما می خواهید بدانید که بهترین رنگ ها برای طراحی مانتو فرم اداری چه رنگ هایی است. همانطور که بارها و بارها در شرکتها و سازمانهای مختلف مشاهده کرده اید، رنگ سورمه ای یکی از پرکاربردترین و مناسب ترین رنگی است که می توان برای طراحی مانتو اداری استفاده شود.

معمولا در شرکت های آژانس هواپیمایی از رنگ سورمه ای به همراه خرج کار رنگ قرمز و یا آبی روشن استفاده می شود. البته همانطور که در ابتدای این مقاله به ان اشاره کردیم، برای طراحی لباس فرم اداری می بایست به نوع کار و فعالیت شرکت و رنگ لوگوی سازمان نیز توجه خاص داشت.

K8UHlvBL

نکته مهمی که در انتهای این مطلب لازم میدانم که به آن اشاره کنم این است که بعد از طراحی مانتو فرم اداری نیاز به ست کردن مانتو اداری با شلوار اداری هست. بدین معنی که باید از ترکیبی در طراحی مانتو سازمانی با شلوار سازمانی استفاده شود که زیبا به نظر بیاید. معمولا برای اینکه لباس فرم سازمانی که از مانتو و شلوار اداری تشکیل شده است جلوه خوبی داشته باشد، از یک رنگ برای طراحی آنها استفاده می شود. و یا اینکه در یک طیف رنگی قرار خواهند گرفت.

به طور مثال برای طراحی مانتو اداری می توان از رنگ سورمه ای استفاده کرد و شلوار اداری را با رنگ آبی تیره طراحی کرد که نتیجه آن ترکیب خوبی از سورمه ای و آبی در یک نگاه خواهد شد.

البته در بسیاری از شرکتها و سازمانها هم مانتو اداری و هم شلوار اداری را از یک رنگ طراحی و تولید می کنند. یعنی هم مانتو فرم و هم شلوار فرم اداری از رنگ سورمه ای و یا آبی خواهد بود. اما هرگز از مانتو اداری آبی و شلوار قرمز استفاده نمی شود. در کنار مانتو فرم سازمانی و شلوار سازمانی می توان رنگ کفش را نیز در نظر گرفت. به طور معمول از رنگ مشکی برای کفش اداری استفاده می شود.

ارسال نظر: