کدخبر: 28765

افشاگری بزرگ درباره جشن اجنه ها در دستشویی خانه فوتبالیست ایرانی + عکس

بازیکن سابق پرسپولیس خاطره عجیبی را از جشن اجنه ها در سرویس بهداشتی خانه فوتبالیست سرشناس ایرانی تعریف کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

جواد کاظمیان بازیکن پرحاشیه سال های گذشته فوتبال ایران با حضور در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری رازهای مگویی را بیان کرد.

کاظمیان در این برنامه از خاطره یک شب در خانه رضا عنایتی، فوتبالیست در راس الخیمه گفت: آن شب در خانه رضا خوابیده بودیم، که از دستشویی سر و صدا می آمد که گویی عروسی است، وقتی من رضا را صدا کردم، او به من گفت که تو چقدر ترسویی.

جشن اجنه ها در دستشویی خانه فوتبالیست سرشناس ایرانی / هم تیمی اش فرار کرد + فیلم

جواد کاظمیان در ادامه توضیح داد که دیگر بعد از این اتفاق شب ها من در راس الخیمه نماندم، غیر از شب هایی که با تیم مجبور بودیم آن جا باشیم که در هتل می ماندم.

جواد کاظمیان کیست؟

جواد کاظمیان متولد ۳ اردیبهشت ۱۳۶۰ در کاشان است. اوبازیکن فوتبال اهل ایران است؛ این بازیکن سابقه بازی در پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران و تراکتورسازی و سپاهان اصفهان را دارد.

از باشگاه هایی که جواد کاظمیان در آنها بازی کرده می توان به باشگاه فوتبال سایپا تهران ، باشگاه فوتبال شباب الاهلی امارات ، باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران ، باشگاه فوتبال الشعب امارات ، باشگاه فوتبال الشباب امارات ، باشگاه فوتبال عجمان امارات ، باشگاه فوتبال الامارات امارات ، باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان ، باشگاه فوتبال صبای قم و اشاره کرد. 

جشن اجنه ها در دستشویی خانه فوتبالیست سرشناس ایرانی / هم تیمی اش فرار کرد + فیلم

منبع خبر: سایت رکنا

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه