کدخبر: 28844

سردار آزمون| فوتبالیست معروف ایرانی از ماجرای ازدواجش پرده برداشت + ویدئو

سردار آزمون و مهدی طارمی دو لژیونر ایرانی مهمان برنامه فوتبال 120 بودند سردار آزمون در این برنامه از زمان ازدواجش پرده برداشت.

آنچه دیگران می خوانند:

سردار آزمون یکی از 3 بازیکن ممتاز فصل اخیر لیگ حرفه‌ای روسیه بوده که ارزش آن در بازار نقل و انتقالات بسیار افزایش یافته است.

 سردار آزمون می گوید کارهای مربوط به ازدواج اش را بعد از پایان کرونا انجام می‌دهد.

 

بیوگرافی سردار آرمون 

سردار آزمون در 11 دی ماه 1373 در گنبدکاووس واقع در استان گیلان به دنیا آمد. او یک ترکمن اصیل است که به این اصالت افتخار می کند. پدرش خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است که در حال حاضر به مربی گری والیبال مشغول است. مادرش خانه دار است و تنها یک خواهر به نام سولماز دارد.

 

ماجرای نامگذاری سردار آزمون

پدر و مادر سردار، ابتدا می خواستند نام او را پژمان بگذارند. اما پدربزرگ او مانع شد. چون عقیده داشته است نام پژمان که معنی آن پژمرده است، نمی تواند مناسب باشد، به همین دلیل منصرف شدند و نامش را سردار به معنی سربلند گذاشتند.

بزرگ ترین شانس سردار آزمون در زندگی

یکی از بزرگ ترین شانس های سردار در زندگی، داشتن پدری ورزشکار و نمونه بوده که دو بار موفق به دریافت عنوان بهترین بازیکن آسیا شده است و سال هاست مربی با سابقه والیبال است. پدرش از دوران کودکی سردار را مورد تمرین های ورزشی فراوانی قرار داده تا در شرایط آمادگی قرار بگیرد.

وی فرزند خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است. آزمون از ترکمن های ایران و سنی مذهب می باشد.

 بازیکن فوتبال تیم ملی ایران و تیم زنیت روسیه اعلام کرده است که اگر خانواده عروس بله را بگویند امسال قصد ازدواج دارم.

سوارکاری یکی از مهمترین علایق من در زندگی است، در حال حاضر سه تا اسب بنام های ژیوانا، سریک و راتیکا دارم که در مسابقات کورس گنبد شرکت می کنند.

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه