کدخبر: 30490

آرزوی بزرگ لیونل مسی در کودکی| می‌خواهم روزی برای بارسلونا بازی کنم! + ویدئو دیده نشده

کمتر کسی گمان می کرد که مسئله جدایی لیونل مسی از بارسلونا تا این حد جدی شود اما این اتفاق رخ داده است. لیونل مسی ، فوق ستاره آرژانتینی در خواست جدایی خود را به باشگاه کاتالانی ارسال کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

انتشار خبر درخواست رسمی جدایی لیونل مسی از بارسلونا ، شوک بزرگی به تمام اهالی دنیای فوتبال وارد کرده است و در این میان خبر جدایی لیونل مسی هواداران بارسلونا بیش از همه در شوک این خبر هستند.

Tyc Sport نخستین رسانه ای بود که این خبر شوک آور را منتشر کرد.

ویدئویی از کودکی لیونل مسی ستاره بارسلونا را مشاهده می کنید که می گوید: می‌خواهم روزی برای بارسلونا بازی کنم. به نظرم بارسا بهترین تیم دنیاست.

 

 

 

شرط بارسلونا برای جدایی لیونل مسی

باشگاه بارسلونا ساعاتی پس از دریافت فکس لیونل مسی که در آن کاپیتان آرژانتینی تیم خواهان جدایی از کاتالان‌ها بود، با ارسال یک فکس به این بازیکن 33 ساله پاسخ داده است.

 

 

طبق ادعای برنامه تلویزیونی لارگروی اسپانیا، مدیران بارسلونا در فکس ارسالی برای مسی به او گفته‌اند که خواهان ماندنش در نوکمپ تا زمان بازنشستگی‌اش هستند. در همین حال برخی منابع خبری دیگر مانند روزنامه اسپورت کاتالونیا مدعی شده‌اند که باشگاه در واکنش به درخواست کاپیتانش به وکلای مسی پایان مهلت قانونی درخواست این بازیکن برای درخواست یکطرفه فسخ قرارداد را گزارش کرده (اوایل ماه ژوئن) اما آنها هم با توجیه خاص بودن شرایط فصل اخیر به خاطر وقفه سه ماه لیگ و کشیده شدن مسابقات به ماه آگوست، بر تحقق خواسته کاپیتان تیم ملی آرژانتین تأکید دارند.

 

 

حربه لیونا مسی برای جدایی از بارسلونا

 

تنها عاملی که مسی به آن استناد خواهد کرد بندی است که به او امکان می‌دهد در پایان هر فصل قرارداد را فسخ کند. در یک فصل نرمال که بازی‌ها در اولین روزهای ماه ژوئن به پایان می‌رسد مسی فرصت داشته تا درباره آینده اش فکر کند و تصمیم خود را تا 10 ژوئن به باشگاه اطلاع دهد. اما مسی و وکلایش به اسنادی ارجاع می‌دهند که باشگاه بارسلونا و یوفا امضا کرده اند. بر اساس این اسناد زمان پایان فصل از نظر حقوقی روزی خواهد بود که تیم آخرین بازی اش را انجام دهد. مسی و وکلایش می‌گویند بر اساس این اسناد زمان پایان فصل جاری مصادف به روز برگزاری فینال چمپیونزلیگ است و فکس مسی پیش از این تاریخ به باشگاه ارسال شده و در نتیجه معتبر است.

 

 

واکنش ستاره های فوتبال به جدایی لیونل مسی از بارسلونا

 

افراد مشهور جهان فوتبال و بازیکنان کنونی و سابق آبی اناری ها نسبت به جدایی لیونل مسی از بارسلونا واکنش نشان دادند.

 

 

ویدال نخستین بازیکن بارسا بود که در شبکه های اجتماعی واکنش نشان داد. هافبک شیلیایی که خود آینده ای نامعلوم در تیم کاتالانی دارد و به نوشته اغلب رسانه ها در لیست سیاه قرار گرفته است در توئیترش نوشت: زمانی که یک ببر را در قفس می اندازند تسلیم نمی شود بلکه می جنگد. 

 

کارلس پویول اسطوره باشگاه کاتالانی نوشت: احترام و تحسین برای لئو. از تو حمایت می کنم دوستم‌.

 

لوییس سوارس دیگر بازیکنی که نامش در لیست سیاه بارسا قرار گرفته است و دوست صمیمی مسی محسوب می شود تنها از ایموجی تحسین کردن  برای این اتفاق استفاده کرد.

 

ویکتور فونت که شاید در آینده ریاست باشگاه کاتالانی را بر عهده بگیرد خوسپ ماریا بارتومئو را نشانه گرفت و از رییس بارسا خواست تا استعفا بدهد. 

 

کیم  تورا، رهبر کاتالونیا هم نسبت به تصمیم مسی بی تفاوت نماند و ستاره آرژانتینی را مخاطب خود قرار داد و گفت: کاتالونیا همیشه خانه ات خواهد بود. به خاطر تمام لحظات شادی که برایمان به ارمغان آوردی و فوتبال فوق العاده ای که به نمایش گذاشتی از تو قدردانی می کنم. ما شانس این را داشتیم سال ها از حضور بهترین  فوتبالیست جهان بهره ببریم. هرگز تو را فراموش نخواهیم کرد.

ارسال نظر: