کدخبر: 30494

افشاگری کیمیا علیزاده علیه شوهرش| دلیل مهاجرت قهرمان تکواندو لو رفت +جزئیات

مهاجرت کیمیا علیزاده تنها بانوی مدال‌آور ایران در تاریخ المپیک باعث بهت و حیرت تمامی علاقه‌مندان به ورزش شد. کیمیا علیزاده به تازگی حرفهای تکان دهنده ای درباره مهاجرت خود به هلند زده است.

آنچه دیگران می خوانند:

کیمیا علیزاده قهرمان تکواندوی ایران که افتخارات زیادی در کارنامه او ثبت شده حرف های عجیبی علیه شوهرش زده که حسابی هم مورد توجه قرار گرفته است.

حرف های تکان دهنده کیمیا علیزاده درباره عامل مهاجرت خود به هلند و ردپای یک زن فاسد به نام شهین و شوهر خودش حامد معدنچی بوده است.

بالاخره علت مهاجرت کیمیا علیزاده هم مشخص شد!

اصالت و تحصیلات کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده متولد 19 تیر 1377 در کرج، تکواندوکار است.

دانشجوی رشه فیزیوتراپی دانشگاه خوارزمی می باشد که با 183 سانتی متر قد بعنوان جوان ترین مدال آور تاریخ تکواندو زنان ایران در المپیک شناخته می شود.

بالاخره علت مهاجرت کیمیا علیزاده هم مشخص شد!

درباره خانواده کیمیا علیزاده بخوانید

کیمیا با اینکه در کرح بدنیا آمده اما اصالتا ترک زبان است.

پدرش اهل زنوز از شهرهای مرند استان آذربایجانی شرقی می باشد که کارگاه ساخت رومیزی دارد و مادرش اهل استان اردبیل بوده و تنها یک برادر کوچکتر دارد.

ازدواج کیمیا علیزاد

کیمیا علیزاد در آخرین روزهای مرداد 97 در سن 20 سالگی با حامد معدنچی ورزشکار 29 ساله والیبال ازدواج کرد و به جرقه متاهلان پیوست.

بالاخره علت مهاجرت کیمیا علیزاده هم مشخص شد!

چگونگی آشنایی کیمیا علیزاده و همسرش

کیمیا که به برنامه فرمول یک دعوت شده بود در خصوص نحوه آشنایی و ازدواج با همسرش اینگونه گفت که: برادر من در رشته ورزشی والیبال شاگرد آقا حامد یعنی همسرم است، در زمان برگزاری مسابقات برادرم خیلی اصرار داشت که من هم همراه او باشم. همین حضورم هم باعث شد تا حامد را ببینم و با هم آشنا شویم. بعدها به صورت کاملا اتفاقی که با خانواده ام برای سیزده به در به پارک رفته بودیم، خانواده حامد را هم دیدیم و آشنایی خانوادگی هم شکل گرفت و در نهایت به ازدواج منجر شد.

بالاخره علت مهاجرت کیمیا علیزاده هم مشخص شد!

بیوگرافی حامد معدنچی ، همسر کیمیا علیزاده

حامد معدنچی متولد 9 آذر 1368 در کرج می باشد، والیبال را از آلومنیوم المهدی شروع کرد تا اینکه بخاطر مصدومیت مجبور شد از بازی در این رشته خداحافظی کند.

او در حال حاضر بعنوان یک مربی در مدرسه والیبال فعالیت می کند.

بالاخره علت مهاجرت کیمیا علیزاده هم مشخص شد!

بیماری کیمیا علیزاده

خبر بیماری کیمیا علیزاده مدتی بر سر زبانها بود و در این مورد باید بدانید که در تاریخ ۱۷ تیر ماه سال ۱۳۹۶ به علت اختلال مشکوک به سندروم گیلن باره، کیمیا در بیمارستان تحت مراقبت قرارگرفت.

ارسال نظر: