کدخبر: 30610

بازگشت فرهاد مجیدی در استوری وریا غفوری + عکس

این خبر خوب را کاپیتان و مربی استقلال به اطلاع شما هواداران عزیز رسانده اند که فرهاد مجیدی در فینال جام حذفی در کنار تیمش حضور خواهد داشت.

آنچه دیگران می خوانند:

هر چند برخی رسانه‌ها به گمانه‌زنی درباره انتخاب جانشین فرهاد مجیدی پرداخته‌اند، اما با توجه به مخالفت کادر مدیریتی استقلال و اعضای هیات مدیره این تیم و همچنین درخواست بازیکنان آبی‌پوش از سرمربی‌شان فرهاد مجیدی او بار دیگر سکان هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. وریا غفوری هم با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش این موضوع را تایید کرد.

وریا و تایید بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال/عکس

همچنین مجید نامجو مطلق دستیار مجیدی دقایقی قبل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود این مطلب را تایید کرد؛ وی نوشت:

بعد از برد خاطره‌انگیز در دربی، این خبر خوب را به اطلاع شما هواداران عزیز می‌رسانم که فرهاد مجیدی در فینال جام حذفی در کنار تیمش حضور خواهد داشت. بعد از اینکه به اتفاق بازیکنان تیم دیروز به منزل فرهاد مجیدی رفتیم، امشب در نشستی دیگر که وریا غفوری هم حضور داشت، این اتفاق خوب رخ داد. فرهاد باوجود دلخوری‌های زیادی که داشت، به خواست هواداران، بازیکنان و همکارانش در تیم استقلال نه نگفت. با قدرت برای کسب جام به مشهد می‌رویم و امیدوارم با اتحاد هواداران در چند روز آینده و فراموش کردن مسایهل حاشیه‌ای فضای خوبی را برای تیم استقلال در آستانه فینال به وجود بیاوریم.

وریا و تایید بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال/عکس

منبع خبر: سایت خبر آنلاین

ارسال نظر: