کدخبر: 30622

تصویری از مادر زن مهدی قایدی در روز تولدش+ عکس لو رفته

یکی از بازیکنان محبوب استقلال مهدی قایدی که زندگی پر فراز نشیب او همشیه برایش جنجال آفرین بوده است. مهدی قایدی تصویری از مادر زنش را منتشر کرد که حسابی حاشیه ساز شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

مهدی قایدی بازیکن جوان استقلال است که از بدو ورودش به این با حواشی زیادی روبرو شد.

متن مهدی قائدی در ستایش مادر همسرش:

بی دلیل و بی بهانه پر از عشقی مادر سایه ات مستدام  تولدت مبارک

mehdi-ghaedis-mother-in-law-2-600x676

 

بیوگرافی مهدی قائدی

مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

مهدی قائدی فوتبالیست جوان بوشهری از دوران دبستان فوتبال را شروع کرده و در تیم‌های محلی فوتبال را به صورت جدی آغاز کرد. تیم فوتبال ایران جوان بوشهر اولین تیمی است که مهدی قائدی در آن عضو بود و پس از آن به تیم شاهین بوشهر پیوست. وی در تیم‌های پایه باشگاه ایران جوان عضو شد و در فصل ۹۶-۱۳۹۵ توانست به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. مهدی قائدی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و به همین دلیل عنوان پدیده لیگ یک را کسب کرد.

وی فوتبال خود را از تیم های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل 96–1395 به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست 10 گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

 

تصادف شدید مهدی قائدی

مهدی قائدی در روز نهم بهمن ماه سال 96 در حالی که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد. او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آنها در اتوبان امام علی (ع) بوشهر واژگون می شود.

تصادف مهدی قائدی که منجر به کشته شدن دوست او شد می توانست تا سالها زندگی این پسر جنوبی را تحت تاثیر قرار دهد اما مدیریت خوب بزرگان استقلال نگذاشت این بازیکن با استعداد و ریز نقش از همان ابتدای فوتبال خودش دچار شکستی بزرگ گردد. او حالا از بهترین بازیکنان استقلال است.

قایدی درتیم ملی 

قایدی به تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران برای شرکت در جام جهانی زیر بیست سال ۲۰۱۷، تحت مدیریت امیر حسین پیروانی دعوت شد. قایدی پس از نشستن روی نیمکت برای بازی مقدماتی ایران مقابل کاستاریکا، اولین مسابقه خود را در برابر زامبیا به میدان رفت و در این بازی ۱۸ دقیقه بازی کرد. او همچنین برای چند دقیقه در برابر پرتغال بازی کرد؛ اما مصدوم و از مسابقه خارج شد.

ارسال نظر: