کدخبر: 30647

عذرخواهی همسر ناصر حجازی از پرسپولیسی ها+عکس و جزئیات

بهناز شفیعی ، همسر مرحوم ناصر حجازی با نوشتن یادداشتی به خاطر توهین به احمد نورالهی که در خانه او صورت گرفته بود؛ از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

آنچه دیگران می خوانند:
انتشار ویدیویی از منزل مرحوم ناصر حجازی در حین زدن ضربات پنالتی دربی باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد. در صحنه‌ای که احمد نوراللهی پنالتی خود را از دست می‌دهد تعدادی از مهمانان حاضر در خانه حجازی با الفاظی نه چندان مناسب و بعضا رکیک پرسپولیسی‌ها را خطاب قرار می‌دهند. بعد از این اتفاق بهناز شفیعی همسر مرحوم حجازی با نوشتی یادداشتی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

به گزارش ثریا انتشار ویدیویی از منزل مرحوم ناصر حجازی در حین زدن ضربات پنالتی دربی باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد.

در صحنه ای که احمد نوراللهی پنالتی خود را از دست می دهد تعدادی از مهمانان حاضر در خانه حجازی با الفاظی نه چندان مناسب و بعضا رکیک پرسپولیسی ها را خطاب قرار می دهند.

عذرخواهی همسر مرحوم حجازی از هواداران پرسپولیس+عکسعذرخواهی همسر مرحوم حجازی از هواداران پرسپولیس+عکس

بعد از این اتفاق بهناز شفیعی همسر مرحوم حجازی با نوشتی یادداشتی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد:

سلام. ویدیویی در فضای مجازی منتشر و موجب ناراحتی جمع کثیری از هواداران پرسپولیس شد در همین خصوص باید تاکید کنم

یک- سالیان زیادی است که خانواده حجازی مورد شناخت اهالی فوتبال قرار دارند و یقین دارید و داشته باید که از الفاظ رکیک استفاده نمی کنند.

دو- شب بازی دو تیم محبوب تعدادی از اقوام و دوستان مهمان منزل ما بودند که تعدادی طرفدار پرسپولیس و تعدادی طرفدار استقلال بودند.

سه- در هنگام ضربات پنالتی بنده و دخترم به دلیل استرس در میان جمع حضور نداشته و امروز متوجه ردو بدل شدن دو سه کلمه ناپسند و سخیف میان دوستانی شدیم که در فضای احساسی میان یکدیگر رد و بدل کردند. صدالبته چون این کلمات در خانه ما به کار رفته از اتفاق رخ داده به شدت ناراحتیم و به نظر باید در ادامه معاشرت با این دو سه دوست تجدید نظر کرده و در عین حال از هواداران محترم باشگاه پسپولیس پوزش بطلبیم.

چهار- در تمام سالهای اخیر چیزی جز احترام میان ما و هواداران فوتبال وجود نداشته و صادقانه این احترام و دوستی ها فراتر از رنگها بوده است و خواهد بود. برد و باختها بخشی لاینفک از مسابقات هستند و اخلاق و اخلاق و اخلاق در سرلوحه گفتار و رفتار قرار دارد. علی رغم اینکه به هیچ عوان در جریان ضبط کلیپ و پخش لایو از منزل نبوده و متاسفانه از ما برای چنین اقدامی اجازه هم گرفته نشد به سهم خود از اتفاق رخ داده ابراز تاسف کرده و از تمام عزیزانی که ناراحت شده اند عذرخواهی میکنیم.

عذرخواهی همسر مرحوم حجازی از هواداران پرسپولیس+عکس

ناصر حجازی را بیشتر بشناسید

ناصر حجازی دروازبان و مربی مشهور فوتبال اهل ایران بود . او دروازه بان اول تیم ملی فوتبال ایران در دهه 1350 بود و 2 قهرمانی در جام ملت های آسیا، 1 قهرمانی در بازی های آسیایی و شرکت در المپیک و جام جهانی فوتبال را در کارنامه دارد. او هم چنین به هم راه تیم تاج قهرمانی در جام تخت جمشید و جام باشگاه های آسیا را تجربه کرده است.

عذرخواهی همسر مرحوم حجازی از هواداران پرسپولیس+عکس

انتخاب ناصر حجازی به عنوان دروازه بان اول تیم ملی

با سرمربی گری رایکوف در تیم ملی، او عزیز اصلی و فرامرز ظلی را کنار گذاشت و ناصر حجازی را برگزید. در مرداد 1348، تیم ملی برای بازی های دوستانه راهی شوروی شد و پنج مسابقه انجام داد. در چهار دیدار اول حجازی دروازه بان تیم بود که اولین تجربه ملی وی محسوب می شد. 

عذرخواهی همسر مرحوم حجازی از هواداران پرسپولیس+عکس

مرگ ناصر حجازی

ناصر حجازی در 30 اردیبهشت 1390 در حین تماشای دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پاس همدان در روز آخر لیگ برتر به دلیل وخامت حالش به کما رفت و در حالی که از بیماری سرطان ریه رنج می برد، در تاریخ 2 خرداد 1390، ساعت 10:55 صبح، در بیمارستان کسری در تهران درگذشت.

عذرخواهی همسر مرحوم حجازی از هواداران پرسپولیس+عکس

ناصر حجازی در طول 18 ماه بیماری هیچ گونه کمک دولتی را قبول نکرد. او دربارهٔ بیماریش و حضور مسئولان دولتی در کنار خود در بیمارستان گفته بود:«خیلی از مسئولان آمدند. من احتیاجی به کمک آن ها نداشتم. آن ها عددی نیستند که بخواهند به من کمک کنند، در اندازهٔ این حرف ها نیستند که بخواهند به ناصر حجازی کمک کنند.»

ارسال نظر: