کدخبر: 30656

علی پروین در مراسم عاشورای حسینی + عکس

علی پروین اسطوره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در مراسم عاشورای حسینی به عزاداری پرداخت.

آنچه دیگران می خوانند:

 علی پروین اسطوره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس امشب با حضور در یکی از هیئت های تهران در مراسم عاشورای حسینی شرکت کرد و با سایر مردم به عزاداری پرداخت.

علی پروین در مراسم عاشورای حسینی + عکس

بازار تهران یکی از قدیمی ترین محله های تهران می باشد و علی پروین در یکی از کوچه های همین بازار قدیمی به دنیا آمده است . کوچه ای که علی پروین در آن چشم به دنیا گشود، «غریبان » نام داشت . البته او در این محل حضور چندانی نداشت و به خاطر شغل پدر، اعضای خانواده اش محل زندگی را بارها تغییر دادند که آخرین محل در دوران کم سن سالی علی پروین، محله «دولاب »بود. علی پروین فرزند ششم خانواده 10 نفری «حاج احمد» به شمار می رفت ، اما از نظرخصوصیاتی که داشت ، تبدیل به چهره اول خانواده شد. سوم تیرماه سال 1325 روزی بودکه افسانه فوتبال ایران ; علی پروین چشم به جهان گشود.

علی پروین در مراسم عاشورای حسینی + عکس

بهترین بازی علی پروین

-علی پروین می گوید:بهترین بازی عمرم بااسترالیا در پیکارهای مقدماتی جام جهانی 1978 بود که در ورزشگاه آزادی برگزار شد وبازی ، با پاس گل من (1 بر صفر) به سود ما تمام شد.علی پروین در مدت بازی اش هیچ الگوی خاصی برای خود در نظر نگرفته بود. زمانی که نوجوان بود، هیچ وقت نمی گفت دوست دارم فلانی شوم یا... او می گفت :می خواهم خودم باشم ; علی پروین .

ارسال نظر: