کدخبر: 31055

خلاصه پرتغال و کرواسی را بدون رونالدو ببینید + ویدئو

شب گذشته بازی در اروپا برگزار شد بدون رونالدو اما اگر خلاصه پرتغال و کرواسی را ببینید. متوجه می شوید که تیم پرتغال بدون حضور رونالدو هم عملکرد قابل قبولی داشت و حریف را تحقیر کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

خلاصه کرواسی و پرتغال ببینید. این بازی در چارچوب بازی های مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۴ بر یک به سود شاگردان فرناندو سانتوس به پایان رسید.

گل های این بازی را ژوائو کانسلو در دقیقه ۴۱، دیوگو خوتا در دقیقه ۵۸، ژوائو فلیکس در دقیقه ۷۰ و آندره سیلوا در دقیقه ۵+۹۰ برای تیم ملی پرتغال و پتکوویچ ۱+۹۰ برای کرواسی به ثمر رساندند.

خلاصه پرتغال و کرواسی را بدون رونالدو ببینید + ویدئو

فوق ستاره پرتغالی که چندی پیش برای رقابت های لیگ ملت های اروپا به اردوی تیم ملی کشورش اضافه شد، اخیراً با یک مصدومیت دست و پنجه نرم می کند که باعث شده او در تمرینات اخیر پرتغال حاضر نباشد.

مصدومیت عجیب رونالدو

در مورد مصدومیت کریستیانو رونالدو گزارش شده که به یک عفونت در پای راست او مربوط می‌شود و و در حال حاضر با دارو مشغول درمان آن است. نکته عجیب درباره آسیب دیدگی رونالدو اینکه گفته می‌شود علت آن نیش زنبور بوده است.

خلاصه پرتغال و کرواسی را بدون رونالدو ببینید + ویدئو

سرمربی تیم ملی پرتغال یعنی فرناندو سانتوس پیش از بازی تیمش مقابل کرواسی در لیگ ملتهای اروپا گفت: "خیلی شک دارم که او به شکل 100 درصدی آماده باشد. او خیلی خوب تمرین کرده بود که ناگهان روز چهارشنبه یکی از انگشتانش به شکلی عجیب قرمز شد. گویی که توسط یک زنبور عسل گزیده شده بود. با توجه به این عفونت نمی‌دانیم که بهبودی او تا چه زمانی به طول خواهد انجامید."

از دست دادن بازی با سوئد

همچنین گفته می‌شود فوق ستاره پرتغالی به غیر از دیدار امشب برابر کرواسی مسابقه بعدی تیمش برابر سوئد را نیز از دست خواهد داد.

خلاصه پرتغال و کرواسی را بدون رونالدو ببینید + ویدئو

ارسال نظر: