کدخبر: 31056

رشید مظاهری استقلالی شد + عکس و سند

خبری با عنوان رشید مظاهری استقلالی شد در حال انتشار در رسانه های معتبر و مجازی است. او که با تراکتور قرارداد خود را فسخ کرده بود شب گذشته هم تصاویر جلسه مذاکره اش با این تیم پخش شد.

آنچه دیگران می خوانند:

رشید مظاهری استقلالی شد، باشگاه استقلال از روز گذشته به طور جدی فعالیت خود در نقل و انتقالات را آغاز کرد تا بتواند امروز بحث تمدید قرارداد بازیکنان و جذب نفرات جدید را نهایی و آنها را وارد لیست آسیایی خود کند.

در حالی که حبیب فرعباسی، دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان گزینه اصلی استقلال برای پیوستن به این تیم بود، به دنبال افت سیدحسین حسینی و همچنین فسخ قرارداد رشید مظاهری، مسئولان استقلال تصمیم گرفتند سراغ دروازه‌بان تراکتور بروند. مسئولان استقلال در مذاکرات خود به دروازه‌بان فصل گذشته تراکتور اعلام کرده‌اند که فسخ قرارداد یک طرفه مظاهری با تیم قبلی‌اش نباید مشکلی داشته باشد.

رشید مظاهری استقلالی شد + عکس و سند

قرار است باشگاه استقلال در این باره از مسئولان سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت استعلام بگیرند تا در صورت جذب مظاهری مشکلی برایشان ایجاد نشود.

توافق رشید مظاهری با استقلال

رشید مظاهری، دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور تبریز که به تازگی قراردادش را با این تیم فسخ کرده، شب گذشته با مسئولان استقلال وارد مذاکره شد و به توافق نهایی رسید. مدت قرارداد این دروازه‌بان دو ساله خواهد بود. مظاهری در مذاکره با مسئولان استقلال بر سر مبلغ قرارداد نیز به توافق رسید.

رشید مظاهری استقلالی شد + عکس و سند

مهم‌ترین مسئله برای امضای قرارداد نهایی، استعلام فسخ قرارداد مظاهری با تراکتور از سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت است و اگر فسخ قرارداد مشکلی نداشته باشد، مظاهری امروز (یکشنبه) قراردادش را با استقلال امضا خواهد کرد. در واقع شرط حضور او در جمع آبی‌پوشان پاسخ سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است. مظاهری در حالی رقیب جدی سیدحسین حسینی در استقلال می‌شود که از پرسپولیس نیز پیشنهاد داشت.

مذاکره شبانه با مدیران استقلال

مدیران باشگاه استقلال که بعد از فینال حذفی حسابی مورد انتقاد قرار گرفتند و صبح شنبه نیز با انبوهی از هواداران معترض جلوی ساختمان باشگاه مواجه شدند سریعا برای نقل و انتقالات دست به کار شدند.

رشید مظاهری استقلالی شد + عکس و سند

از این رو مدیران استقلال شنبه شب در یکی از هتل های پایتخت مستقر شدند و مذاکره با برخی بازیکنان مد نظرشان را آغاز کردند. اولین بازیکن سرشناسی که امشب به جلسه با سعادتمند و سایر مدیران استقلال رفت، وریا غفوری بود. کاپیتان آبی ها که بابت پرداخت نشدن مطالبات گذشته خود  از مدیران استقلال دلخور است، بعد از تماس سعادتمند حاضر شد امشب به هتل آزادی برود و با مسئولان باشگاه در این خصوص صحبت کند. جلسه غفوری و سعادتمند به مدت طولانی انجام شد و در نهایت توافقاتی به دست آمد که به نظر می رسد کاپیتان آبی ها به زودی به تمرینات برگردد. غفوری البته یکسال دیگر با استقلال قرار داد دارد و ناراحتی اش فقط به خاطر مطالباتش بود که به نظر می رسد قول های مناسبی در این خصوص دریافت کرده است.

بیوگرافی رشید مظاهری

محمد رشید مظاهری، بازیکن فوتبال،  متولد ۲۸ اردیبهشت ۱۳۶۸ در گچساران است که هم‌اکنون در ذوب‌آهن اصفهان بازی می‌کند. محمد رشید مظاهری در یک خانواده پر جمعیت متولد شد وی فرزند ششم خانواده است و 4 خواهر و 4 برادر دارد. مادرش خانه دار و پدرش از کارمندان شرکت نفت گچساران می باشد.

رشید مظاهری استقلالی شد + عکس و سند

ازدوج رشید مظاهری

رشید مظاهری در سن 19 سالگی ازدواج کرده و دارای دو فرزند پسر به نام های امیر علی و کسرا می‌باشد.

رشید مظاهری استقلالی شد + عکس و سند

فوتبال رشید مظاهری

رشید مظاهری فوتبال را با عضویت در تیم‌ نفت و گاز گچساران در رده جوانان آغاز کرد و سپس به رده بزرگسالان این تیم ورود پیدا کرد. مظاهری برای گذراندن خدمت سربازی به فجر سپاسی شیراز پیوست و در همان زمان بود که به تیم ملی امید هم دعوت شد. رشید مظاهری بعد از فعالیت در تیم‌های فجر سپاسی شیراز، استقلال اهواز و فولاد خوزستان به ذوب آهن اصفهان ورود پیدا کرد. درخشش و سیو های بی نظیر رشید مظاهری، در ذوب آهن بود که کی روش سرمربی بزرگسالان را مجاب به دعوت او به تیم ملی کرد.

ارسال نظر: