کدخبر: 31057

آخرین اخبار از پرسپولیس و نقل و انتقالات | جدایی ستاره سرخپوشان+ عکس

اخبار پرسپولیس و نقل و انتقالات این تیم بزرگ و محبوب کشور در حالی پیگیری می شود که امروز علی علیپور هم از جمع سرخپوشان جدا شد اما شجاع خلیل زاده از تمدید قرارداد خبر داد.

آنچه دیگران می خوانند:

پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانه را بسیار جدی در پیش گرفته است و باید دید در نهایت چه تیمی برای فصل آینده سرخپوشان آماده خواهد شد. شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا در خصوص مسائل مربوط به خودش با مدیران این باشگاه صحبت کند.

گفته می‌شود خلیل‌زاده در این نشست، اعلام کرده که یک پیشنهاد دارد و باشگاه پرسپولیس می‌تواند از فروش او درآمد خوبی کسب کند، اما با این حال دوست دارد در تیمش بماند.

محمدحسین کنعانی‌زادگان هم دیگر بازیکنی بود که امروز به باشگاه رفت. مدافع سرخپوشان به مسئولان پرسپولیس گفته یک پیشنهاد دارد، اما قصد ترک پرسپولیس را ندارد و در صورتی که مبلغی به قراردادش اضافه شود قطعاً در این تیم می‌ماند.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، کریستین اوساگونا و باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری به توافق نرسیدند. بر همین اساس به زودی این بازیکن رسماً از پرسپولیس جدا می‌شود تا یک جای خالی در فهرست تیم گل‌محمدی هم باز شود.

همچنین باشگاه پرسپولیس موفق شده با میلاد سرلک، هافبک فصل پیش شهرخودرو به توافق نهایی برسد و این بازیکن امروز رسماً به هواداران پرسپولیس معرفی شد و طی روزهای آینده هم در تمرینات این تیم حضور پیدا خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس همچنان امیدوار است که علی علیپور و بشار رسن هم قراردادشان را تمدید کنند و در این تیم بمانند.

همچنین محمد نادری هم امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و گفته می شود باشگاه کورتریک بلژیک موافقت خود را با ماندن این بازیکن در پرسپولیس اعلام کرده است و تنها تواقق مالی نادری با پرسپولیس باقی مانده است.

همچنین جدایی مهدی ترابی و انتقال او به العربی قطر هم امروز قطعی شد و در روزهای آینده قرارداد او امضا می شود.

گفتنی است؛ پیش از این پرسپولیس با عیسی آل‌کثیر، احسان پهلوان، حامد لک و سعید آقایی قرارداد بسته بود.

مهدی رسول پناه مدیرعامل پرسپولیس دقایقی قبل وارد ساختمان باشگاه شد. او صحبتی با خبرنگاران انجام نداد و تنها در پاسخ به سوال خبرنگار ما عنوان کرد که امروز هم خرید خواهند داشت.  وضعیت کریستین اوساگوآنا مشخص نیست و پرسپولیس به آسانی نمی‌تواند با او فسخ کند. قرارداد مهاجم نیجریایی که در زمان انصاری فرد بسته شد، یک میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان است.

مهدی عبدی پیش از این که رسول پناه وارد باشگاه شود، با ناراحتی ساختمان باشگاه را ترک کرد و بدون صحبت با خبرنگاران از محل بیرون رفت.

بوژیدار رادوشوویچ در گفتگو با خبرنگار ما جدایی اش را تکذیب کرد و گفت که سخت تمرین می‌کند تا به لیگ قهرمانان آسیا برسد و به تیمش کمک کند. او گفت در این باره چیزی به خودش نگفته اند و این سوال باید از یحیی گل‌محمدی و به خصوص داوود فنایی پرسیده شود.

علی علیپور با انتشار این پست از رد درخواست هایش توسط باشگاه پرسپولیس خبرداد و با اعلام جدایی خود، از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. باتوجه به فرصت کم پرسپولیس برای ارسال اسامی نهایی به ای اف سی، احتمالا امروز هیئت مدیره سرخ ها پاسخ علی علیپور را خواهد داد تا تکلیف این بازیکن نیز روشن شود. شجاع خلیل زاده در گفتگو با روزنامه گل ادعا کرده که امروز قراردادی شش ساله با پرسپولیس امضا خواهد کرد!

خبرگزاری مهر می‌گوید میلاد سرلک مشمول خدمت سربازی است و اگر معافیت نگیرد باید به تیمی نظامی برود. این در حالی است که احتمالا با ثبت نام در ترم جدید دانشگاه، مشکل او برطرف خواهد شد. ۲۲:۳۰ - نشریه رکورد خبر داد که علی علیپور با ماریتیموی پرتغال به توافق رسیده است.

تصویری از ثبت قرارداد بازیکنان پرسپولیس در هیئت فوتبال.  محمد نادری بدون گفتگو با خبرنگاران ساختمان باشگاه را ترک کرد و به سرعت از محل بیرون رفت. علی علیپور: ماندنم بستگی به باشگاه دارد. قرار است باشگاه به ما خبر بدهد. این که امشب باشد یا فردا را نمی‌دانم. پیشنهاد ۱۰ میلیاردی من به پرسپولیس کذب محض است. علی علیپور باشگاه را ترک کرد و در مقابل خبرنگاران صحبت خواهد کرد. تمدید قرارداد وی انجام نشده است. میلاد سرلک در حالی به پرسپولیس پیوست که یحیی گل‌محمدی اعتقاد ویژه ای به فوتبال او دارد و احتمالا حالا بیش از هر کس دیگری از این انتقال خوشحال است.

وی امروز راهی تمرین می‌شود تا در اولین روز قرارداد نخستین تمرینش را با این تیم انجام دهد.

ارسال نظر: