کدخبر: 31159

فردوسی پور 99 را می سازد | جزییات برنامه جدید مجری «نود» + عکس

به نظر می رسد عادل فردوسی پور برنامه 99 را می سازد. او این برنامه را حال که در شبکه سه سیما جایی ندارد برای بستر وب و اینترنت تدارک خواهد دید و باید منتظر جزییات جدید آن باشیم.

آنچه دیگران می خوانند:

عادل فردوسی پور 99 را می سازد. به گزارش سینما دیلی: در شرایطی که رسانه های زیادی برنامه عادل فردوسی‌پور برای شبکه نمایش خانگی را به اشتباه «نود نو» اعلام کرده بودند بر اساس پروانه صادر شده از سوی وزارت ارشاد این برنامه «۹۹» نام دارد.

فردوسی پور 99 را می سازد | جزییات برنامه جدید مجری «نود» + عکس
 
پروانه ساخت وزارت ارشاد برای ساخت پانزده قسمت یک برنامه ترکیبی و در ژانر مستند ورزشی به نویسندگی و کارگردانی عادل فردوسی‌پور اردیبهشت امسال صادر شده،  با این وجود شنیده می‌شود فردوسی‌پور (احتمالا برای اجازه پخش زنده) به ساترا هم درخواست مجوز داده است.

بیوگرافی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌ پور متولد 11 مهر 1353 در تهران، مجری ورزشی است

فردوسی پور 99 را می سازد | جزییات برنامه جدید مجری «نود» + عکس

فارغ التحصیل فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و دانشجوی دکترای مدیریت رسانه از دانشگاه تهران می باشد.

خانواده عادل فردوسی پور

در شهر تهران متولد شده اما اصالتا اهل شهر رفسنجان کرمان می باشد، پدرش مهندس برق بود و یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

فردوسی پور 99 را می سازد | جزییات برنامه جدید مجری «نود» + عکسفردوسی پور 99 را می سازد | جزییات برنامه جدید مجری «نود» + عکس

علاقه به فوتبال

علاقه زیادی به نشریات ورزشی داشتم و تمام امید و آرزویم مجله دنیای ورزش یا کیهان ورزشی بود که در دوران نوجوانی و جوانی­ ام هر هفته برای بدست آوردنش کلی تلاش می­کردم

خانواده ام اهل فوتبال نبودند و هضم این موضوع که من فوتبال را دوست دارم برایشان دشوار بود؛ ولی با این حال چند باری با التماس زیاد، پدرم مرا به استادیوم برد.

ارسال نظر: