کدخبر: 31209

تصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

تصویری به تازگی از سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال منتشر شده است. در این تصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی با رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی حضور دارند.

آنچه دیگران می خوانند:

تصاویری از همسر و پسر فرهاد مجیدی در اینستاگرام منتشر شد.

تصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

بیوگرافی فرهاد مجیدیتصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

فرهاد مجیدی قادیکلایی مشهور به فرهاد مجیدی ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ متولد شد، وی از خانواده‌ای مازندرانی و قائم‌شهری است ولی متولد و ساکن تهران است. فرهاد یک برادر و ۲ خواهر دارد و به غیر از خود، برادرش فرزاد نیز به فوتبال روی آورد. وی از کودکی عاشق فوتبال بود و فعالیت خود را از تیم‌های پایه آغاز کرد. فرهاد مجیدی دوران فوتبال خود را با تیم فوتبال صنایع پارچین که محل زندگی خود و کار پدرش در آنجا بود شروع کرد.

کارنامه ورزشی فرهاد مجیدیتصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

نخستین تیم رسمی که فرهاد مجیدی در آن بازی کرد، تیم جوانان کشاورز بود. او بعد از مدتی بازی در این تیم به جوانان بهمن پیوست. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به طور قرضی برای بازی در مسابقات استانی به تیم پارچین بازگشت.

تصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

بعد از ۸ ماه حضور قرضی در تیم پارچین تیم بهمن بار دیگر خواستار او شود و دوباره به این تیم بازگشت. مجیدی در ۲ فصل حضور خود در بهمن کرج ۷ گل برای این تیم به ثمر رساند. در تیر ماه سال ۷۶ مجیدی که تنها ۲۰ سال داشت مورد توجه تیم استقلال تهران قرار گرفت و از تیم بهمن به استقلال تهران پیوست. فرهاد مجیدی پس از درخشش در تیم بزرگسالان بهمن در سال ۱۳۷۶ به استقلال تهران پیوست و به یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازیکنان آن زمان استقلال تبدیل شد.

لژیونر شدن فرهاد مجیدیتصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

فرهاد مجیدی در نیم فصل دوم مسابقات لیگ اتریش در ۱۲ مسابقه برای تیم راپید وین به میدان رفت و ۲ گل به ثمر رساند. این در حالی بود که او در ۳ مسابقه حضور ۹۰ دقیقه‌ای داشت. مجیدی با پایان فصل ۲۰۰۰–۱۹۹۹ لیگ اتریش بار دیگر به استقلال برگشت.

تصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

در سال ۱۳۷۹ و پس از بازگشت از اتریش مجیدی در ۶ بازی برای استقلال به میدان رفت و پس از مدت کوتاهی با پیشنهاد الوصل راهی کشور امارات شد.

خداحافظی فرهاد مجیدی​تصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

فرهاد مجیدی پس از جدایی از الغرافه قطر و به رغم پیشنهادهایی که از باشگاه راه آهن، مس کرمان، ذوب آهن، پرسپولیس، ملوان و تراکتورسازی داشت، در ۷ مهر ۱۳۹۱ با انتشار نامه‌ای، خداحافظی خود با دنیای فوتبال را اعلام کرد. فرهاد مجیدی در نیم فصل 98-99 لیگ برتر سرمربی استقلال شد.

تصویر خصوصی همسر و فرزند فرهاد مجیدی + عکس لورفته

ارسال نظر: