کدخبر: 31226

ناگفته های خداداد عزیزی از دعوای تاریخی با علی دایی + ویدئو

ویدئویی منتشر شده از خداداد عزیزی که درباره درگیری با علی دایی شب قبل از بازی به یاد ماندنی ایران و استرالیا توضیح جالبی داده است.

آنچه دیگران می خوانند:

خداداد عزیزی مثل همیشه با احترام از علی دایی یاد کرده و می گوید: رابطه من با دایی همیشه خوب بوده است. البته دو بار با او حرفم شده است. که یک بار سر نوار کاست بود و بار دیگر هم به خاطر این بود که من بلندتر خندیدم یا علی در آن روز ناراحت بود و بحث‌مان شد. دعوایی صورت نگرفته که بخواهیم بگوییم زد و خوردی شده باشد. اصلا من دستم به علی دایی می‌رسد که بخواهم زد و خوردی داشته باشم!

 

بیوگرافی خداداد عزیزی

خداداد عزیزی در اول تیر ماه سال ۱۳۵۰ در مشهد متولد شد و با گلی که آذرماه ۱۳۷۶ در ملبورن به استرالیا زد خود را در تاریخ فوتبال ایران جاودانه کرد.

از روستا به مشهد

او متولد روستای چشمه ایلخی از توابع فریمان در استان خراسان رضوی است.همراه خانواده اش در سن شش سالگی از فریمان به مشهد مهاجرت کرد خداداد در محله گلشهر (شهید آوینی ) مشهد زندگی می کرد. در کودکی با کفشهای لنگه به لنگه فوتبال بازی می کرد.

افشاگری خداداد عزیزی از رژلب زدن بازیکنان فوتبال!+ فیلم

کارگری و فروشندگی

در سن ۱۱ سالگی به همراه برادرش به کار بنایی می پرداخت تا هزینه زندگی خود را تأمین کند؛ و سرانجام مادرش را به دلیل عدم توانایی مالی برای درمان سرطان در سال ۶۹ از دست داد. او دارای سه فرزند است.

افشاگری خداداد عزیزی از رژلب زدن بازیکنان فوتبال!+ فیلم

ازدواج و خانواده

خداداد عزیزی سالهاست ازدواج کرده ولی هیچ موقع اجازه انتشار عکس همسرش رو نداده است، او دارای یک دختر به نام فاطمه و یک پسر به نام امیرحسین 

درباره علی دایی، اقای گل جهان بیشتر بدانید

علی دایی در محله جیرال و خانواده ای پرجمعیت به دنیا آمد. علی دایی چهار برادر دارد.

پدر علی دایی راننده کامیون بود و مادرش خانه دار؛ متولد 14 بهمن 1348 است اما برای اینکه یک سال زودتر به مدرسه برود در شناسنامه 1 فروردین بعنوان تاریخ تولد درج شده است.

علی دایی بعد از فوت پدرش در سال 81 با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد. دنیز به همراه مادرش سالهاست در آمریکا زندگی می کند.

علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ برای دومین بار ازدواج کرد و در سال ۱۳۸۴ در خصوص شیوه آشنایی با همسر علی دایی و خصوصیات شریک زندگیش گفت: همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می باشد، او هشت سال از من کوچک تر است.

دومین فرزند علی دایی در سال ۱۳۸۸ به دنیا آمد. دختری با نام نورا که علی دایی به وی بسیار علاقه دارد و می گوید:دوست دارم نورا به همه چیز برسد. 

 

ارسال نظر: