کدخبر: 31390

گذرنامه یک استقلالی در فرودگاه مفقود شد

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: پاسپورت من با گذشت چند روز هنوز پیدا نشده است و روز گذشت برای دریافت گذرنامه جدید اقدام کردم.

آنچه دیگران می خوانند:

 اعضای تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه هفته گذشته برای شرکت در مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راهی کشور قطر شدند، اما یکی از اعضای این تیم از سفر بازماند

به گزارش فیدایران، احمد مددی، معاون ورزشی باشگاه که خودش کار‌های سفر تیم را انجام داده بود، به دلیل مفقود شدن گذرنامه‌اش نتوانست استقلالی‌ها را در این سفر همراهی کند.

مددی در خصوص اینکه آیا گذرنامه‌اش پیدا شد یا خیر و اینکه چه زمانی به اردوی استقلال در قطر اضافه می‌شود، اظهار داشت: پاسپورت من در CIP فرودگاه مهرآباد به طرز عجیبی مفقود شد. این در شرایطی بود که من همه اعضای تیم را سوار هواپیما کردم و کار‌های مربوط به سفر را انجام داده بودم، اما در لحظات آخر با این اتفاق جلوی سفرم به قطر گرفته شد.

وی افزود: با این حال، پاسپورت من با گذشت چند روز هنوز پیدا نشده است و روز گذشت برای دریافت گذرنامه جدید اقدام کردم. با توجه به اینکه دو بازی ما مقابل الوحده امارات لغو شد، من این فرصت را دارم که خود را تا بازی بعدی به قطر و اردوی تیم برسانم و به محض رسیدن پاسپورت جدید راهی دوحه خواهم شد.

 

ارسال نظر: