کدخبر: 31699

قطعی شد؛ هافبک بایرن مونیخ به لیورپول می رود

دو باشگاه لیورپول و بایرن مونیخ بر سر انتقال تیاگو آلکانتارا به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید به توافق نهایی رسیده‌اند.

آنچه دیگران می خوانند:

نشریه انگلیسی «اتلتیک» و چندین رسانه دیگر این کشور از جمله شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» خبر دادند دو باشگاه لیورپول و بایرن مونیخ بر سر انتقال تیاگو آلکانتارا به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید به توافق نهایی رسیده‌اند.

به گزارش فید ایران؛ بر اساس این گزارش‌ها، باشگاه لیورپول پذیرفته است تا رقم 30 میلیون درخواستی بایرن مونیخ به منظور واگذاری این هافبک اسپانیایی را به این باشگاه آلمانی بپردازند. گفته می‌شد منچستریونایتد هم وضعیت تیاگو که تنها یک فصل دیگر از قراردادش با بایرن مونیخ باقی مانده را زیرنظر داشته است.

ظاهراً لیورپول با تیاگو 29 ساله هم به توافق شخصی دست یافته و یورگن کلوپ سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید هم روی جذب هافبک پیشین بارسلونا تأکید ویژه داشته است.

آلکانتارا که تابستان 2013 از بارسلونا جدا و به بایرن پیوست، گفته می‌شود قراردادی چهار ساله با قهرمان انگلیس امضا خواهد کرد. تیاگو در مدت هفت فصل حضور در بایرن، در 235 بازی از رقابت‌های مختلف برای باواریایی‌ها به میدان رفت و 31 گل نیز به ثمر رساند.

این هافبک اسپانیایی در این مدت 16 قهرمانی مختلف را با باواریایی‌ها تجربه کرد که از آن جمله می‌توان به هفت قهرمانی در بوندس‌لیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.

 

ارسال نظر: