کدخبر: 32969

عبدی: من گل زدم تا پرسپولیس موفق باشد اما حالا خوشحالم که گلم بهترین شد

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا به مقام قهرمانی خواهد رسید.

آنچه دیگران می خوانند:

مهدی عبدی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره انتخاب گلش به النصر عربستان به‌عنوان بهترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا گفت: خیلی خوشحالم که این گل باارزش به‌عنوان بهترین گل هفته انتخاب شد. واقعاً باید از همه اعضای کادر فنی و هم‌تیمی‌هایم تشکر کنم که به من کمک کردند تا این گل را بزنم. البته سانتر بشار آنقدر خوب بود که واقعاً حیف بود اگر آن توپ گل نمی‌شد.

وی در پاسخ به این سؤال که «فکر می‌کردی بتوانی در این بازی حساس روی سر مدافع گرانقیمتی مثل مایکون گل بزنی؟»، افزود: واقعاً گل زدن به این تیم سخت بود، اما من انگیزه زیادی برای گلزنی در این بازی داشتم. خوشبختانه با همه بازیکنان تلاش زیادی کردیم و این گل حاصل کار تیمی بود. البته قبل از رفتن به ورزشگاه آقای مطهری به من گفت در این بازی گل می‌زنی و با سر هم گل خواهی زد. خوشحالم که رو سفید شدم.

عبدی در مورد اینکه چقدر احتمال می‌داد این گل به‌عنوان بهترین گل هفته در آسیا انتخاب شود، ادامه داد: من گل زدم تا پرسپولیس موفق باشد. واقعاً به این مسائل فکر نمی‌کردم، اما حالا خوشحالم که این گل حساس به‌عنوان بهترین گل انتخاب شده است.

«پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود؟»، مهاجم جوان سرخپوشان در پاسخ به این پرسش هم گفت: بله! چرا که نه؟ ما تلاش زیادی کرده و خواهیم کرد و شک نکنید امسال قهرمان آسیا خواهیم شد.

 

ارسال نظر: