کدخبر: 35601

مدیر شبکه سه: فردوسی‌پور مظلوم نمایی می‌کند! + ویدئو

حرف های عجیبی که مدیر شبکه سه در مورد عادل فردوسی پور گفت

آنچه دیگران می خوانند:

علی فروغی مدیر شبکه سه درباره عادل فردوسی پور گفت: یک میلیارد تومان مطالبات و ترفیع شغلی ایشان را در این مدت دادیم و با دریافت یک رقم درشتی برنامه فوتبال۱۲۰ را راه انداخت. همچنین به فردوسی‌پور پیشنهاد گزارش فوتبال دادیم، قبول نکرد.

علت حذف عادل فردوسی‌پور و برنامه‌اش از سیما اعلام شد

 

حشمت الله فلاحت‌پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی دلیل تعطیلی ۹۰ و حذف عادل فردوسی‌پور (محبوب‌ترین مجری سیما، به انتخابات بینندگان این رسانه) را فاش کرد.

در حالی که صحبت‌های فراوانی پیرامون مهاجرت مزدک میرزایی به کشور انگلیس مطرح می‌شود و ذهن بسیاری از مخاطبین درگیر این ماجرا می‌باشد، رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس دلیل تعطیلی برنامۀ نود را به شکلی جالب فاش کرد. فلاحت‌پیشه رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس دلیل تعطیلی ۹۰ را فاش کرد و گفت: از نهادهای امنیتی پرسیدم مشکل عادل فردوسی پور چیست، گفتند فقط محبوبیت! به مسئولش در رسانه ملی گفتم، گفت شما دخالت نکنید، این پروسه برخورد با او پروسه ای هشت ماهه بوده است!

گفتنی اینکه، علی فروغی، رییس سابق حراست صداو سیما، باجناق غلامعلی حدادعادل است که پس از انتصاب به ریاست شبکه سه سیما، عذر مجریان و محبوب این شبکه منجمله فردوسی‌پور و مزدک میرزایی را بدون بیان هیچ دلیلی خواست و این در حالیست که برنامه 90 به انتخاب بینندگان این شبکه همه ساله محبوب‌ترین و پر بیننده‌ترین برنامه صدا و سیمای جمهوری اسلامی بود!

 

 

ارسال نظر: