کدخبر: 34734

هتل ترنج کیش، پذیرای چهره های برجسته + تصاویر

هتل ترنج کیش یکی از بهترین هتل های کیش است که در خاورمیانه نظیر ندارد.

آنچه دیگران می خوانند:

این هتل جزیره کیش به دلیل ویژگی های خاصی که دارد از چهره های مشهور بسیاری میزبانی کرده است. هتل ترنج کیش برای این دسته از افراد و میهمانان عادی هتل شرایط رفاهی شبیه به همی را تدارک دیده است.

هتل ترنج کیش و چهره های برجسته ای که در این هتل 5 ستاره رفت و آمد دارند در صورت هماهنگی می توانند از ترانسفر سی آی پی و اتاق هایی بهره منده شوند که بهترین و مدرن ترین تجهیزات را در بر دارند. چنین تدارکی زمانی انجام می شود که هزینه آن را این چهره های مشهور پرداخت نمایند.

هتل ترنج کیش و چهره های برجسته موضوع جذابی است که برای برخی از افراد مهم می باشد. زیرا در این هتل کیش، چهره های معروف بسیاری اقامت داشته اند که یا در دولت کار می کنند یا هنرمندان قابلی هستند. برخی از گردشگران تمایل دارند در هتل ترنج ساکن شوند و قبل رزرو هتل عنوان میهمانان برجسته هتل ترنج کیش را جست و جو کنند تا اطلاعات بیشتری درباره این هتل کسب نمایند.

روحانی
آقای روحانی در هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش و چهره های برجسته ای که در آن اقامت گزیدند به شهرت این هتل افزوده و با اینکه مدت زیادی از افتتاح هتل ترنج کیش نمی گذرد اکثر مردم کشورمان ایران و برخی از کشور های دیگر این هتل را می شناسند. زیرا تنها هتلی است که در ایران بر روی آب ساخته شده است.

هتل ترنج کیش و چهره های برجسته ای که برخی از سفر های کاری یا تعدادی از سفر های خانوادگی خود را در این هتل برگزار می کنند باعث شده تا نام هتل ترنج بیشتر بر سر زبان ها بیفتد. از دلایلی که چهره های برجسته هتل ترنج را انتخاب می کنند، زیبایی آن، امکانات و تجهیزات رفاهی هتل می باشد.

حضور رئیس جمهور کنونی و سابق ایران در هتل ترنج کیش

از چهره های سیاسی میهمان هتل ترنج کیش می توان به جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور اشاره کرد. ایشان یکی از میهمانان این هتل دریایی بوده اند. قصد رئیس جمهور از سفر خود به کیش و اقامت در هتل ترنج این بوده که از نزدیک این هتل خاص را ببینند.

چهره سیاسی دیگر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده اند. ایشان مدتی احساس کسالت داشتند و می خواستند در مکانی باشند تا آب و هوایی تازه کنند، همچنین مدتی را به دور از فشار کاری سپری نمایند، به این ترتیب هتل لوکس ترنج را برای اقامت خود انتخاب نمودند.  

افراد مهم دیگری که درهتل ترنج میهمان بودند، جناب آقای دکتر ظریف به همراه برخی از کارمندان دولت می باشند. این فرد در انجام امور برجام نقش بسزایی داشته و هدف از سفرشان به کیش و اقامت در هتل ترنج انجام جلسات کاری با دیگر کشور ها بوده است.

رفسنجانیچهره های معروف هنرمندان در هتل ترنج جزیره کیش

چهره های هنری بسیاری نیز در هتل ترنج ساکن بوده اند، از این چهره ها می توان به بازیگران و خواننده هایی اشاره کرد که در بین عموم از محبوبیت خاصی برخوردار اند. آقای رضا عطاران بازیگر کمدی سینما و تلویزیون ایران در هتل ترنج میهمان بوده اند و به جذابیت بیشتر این هتل افزودند.

خانم نیکی کریمی نیز از میهمانان محبوب ویژه ای هستند که چند روزی را در هتل ترنج کیش اقامت داشته اند. این فرد از جوانی تا کنون در سینمای ایران نقش های بسیاری را بازی کرده و تلاش های بی شماری در عرصه هنر نموده است. خانم نیکی کریمی جوایزی را در جشنواره های فیلم فجر دریافت کرده اند.

از بازیگران دیگر که هتل ترنج افتخار میزبانی از آن را داشته، خانم لاله اسکندری می باشد. این فرد در فیلم های متعددی نقش آفرینی کرده و از بازیگرانی است که باعث جذب بیشتر مخاطب شده و جوایز نفیسی را برای اجراهای خود در سینما و تئاتر از آن خود نموده است.

هتل
گروه سون باند از چهره های هنری هتل ترنج کیش

خواننده معروف، بابک جهانبخش نیز از میهمانان دوستداشتنی هتل 5 ستاره ترنج بوده اند. صدای دلنشین این خواننده از طرفداران بسیاری برخوردار بوده و افراد بی شماری به صدا و کنسرت های بابک جهانبخش علاقه مند هستند. این فرد هنگام اجرای کنسرت خود در جزیره مرجانی کیش میهمان هتل ترنج بوده است.

گروه سون باند، گروهی متعهد و با نظم هنرمند ایرانی ساکن هتل ترنج بوده و وجود آن ها در هتل باعث شد تا دیگر میهمانان هتل به شوق آمده و عکس های زیادی با هنرمندان سون باند بگیرند. این گروه سبب هیجان بیشتر گردشگران و ازدحام جمعیت در لابی و مقابل هتل شده.    

گردشگران علاقمند به رزرو هتل ترنج کیش می توانند با شماره گیری 09198906504 و 02143000020 با کارشناسان مجرب پرشین هتل تماس حاصل نمایند. همچنین این کارشناسان قادر هستند کلیه سؤال های افراد را پاسخ داده و خیلی سریع تور دلخواه آن ها را رزرو نمایند. 

ارسال نظر: