کدخبر: 28885

مادر 240 کیلویی در اتفاقی غیرقابل باور به 77 کیلو رسید و همه را شوکه کرد + عکس

مادر جوانی در اتفاقی باورنکردنی اراده خود را به رخ جهانیان کشید و با کاهش وزن خود از 240 کیلویی به عدد 77 کیلو رسید.

آنچه دیگران می خوانند:

وزن همیشه یکی از دغدغه های بزرگ مردم جهان است و تناسب اندام مهم ترین خواسته افرادی که از چاقی رنج می برند، حال یک مادر در جهان نام خود را به سر خط اخبار چاقی و رژیم انداخته است.

کاهش وزن مادر ۲۴۰ کیلویی

یکی از بزرگترین و مهم ترین معضلات این روزها در هر جامعه ای، چاقی و افزایش بی رویه وزن می باشد که به دلیل آسان شدن فرایند انجام کارها به واسطه تکنولوژی و به دنبال ان بی تحرکی به سراغ برخی از ما آمده است .

یکی از مبتلایان به این معضل خانم ” شارون بلیک مور ” انگلیس می باشد که در طی سال های ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۲ دارای وزن بسیار زیاد ۲۳۸ کیلوگرمی بود که زندگی او را همانند افراد چاق دیگر مختل کرده بود برای همین او به والدین خود قول داد تا لاغر شود.

کاهش وزن مادر جوان ۲۴۰ کیلویی قبل و بعد از لاغری

مادر ۲۴۰ کیلویی

“شارون” در سال ۲۰۱۰ مادرش را که دچار سرطان شده بود، از دست داد و دو سال بعد پدرش که همانند مادرش دچار سرطان شده بود او را تنها گذاشت و از دنیا رفت و این اتفاقات تلخ آغازی بود برای شروع متفاوت تر زندگی و عمل به قول هایی که به والدینش داده بود یعنی ازدواج ، به دنیا آوردن چندین فرزند و از همه مهم تر لاغر شدن .

پیش از این تصمیم کاهش وزن مادر  لباس هایی که می پوشید، ۸XL بودند که از برخی فروشگاه های آنلاین تهیه میشد چراکه به سادگی در فروشگاههای سطح شهر یافت نمیشد . علاوه بر تمام مشکلات جسمی بحث تاثیر روحی روانی چاقی او را درگیر اعتماد به نفس پایین و خجالت کرده بود مدام تصور اینکه اطرافیان به دلیل چاقی او را دوست ندارند آزارش میداد به همین دلیل او تصمیم سفت و سخت و بلند مدتی را گرفت تا میزان قابل توجهی وزن کم کند.

کاهش وزن مادر جوان ۲۴۰ کیلویی قبل و بعد از لاغری

بعد از کاهش وزن

او با استفاده از رژیم غذایی و تمرین مداوم موفق به کاهش وزن سریع شد و حالا بعد از گذشت سال ها، ۷۷ کیلوگرم وزن دارد اما همچنان ورزش را ادامه می دهد و این روزها همراه با دختر ۱۵ ساله خود به باشگاه می رود و شعار او این است:” تمرین کردن و سلامت ماندن، سرگرم کننده است!”

کاهش وزن مادر جوان ۲۴۰ کیلویی قبل و بعد از لاغری

داستان کاهش وزن مادر جوان ۳۹ ساله در عین غمگین بودن، می تواند برای افرادی که دچار این نوع معضل هستند، بسیار الهام بخش باشد و مطمئنا پدر و مادر او به داشتن چنین فرزندی افتخار می کنند.

بد نیست بدانید روش چربی ‌زدائی از بدن

هفته اول – حبوبات به‌جای گوشت‌های سرخ کرده. اگر شما بیش از حد از گوشت گوساله یا اردک و غاز استفاده می‌کنید، سعی کنید در هفته اول کم کردن مقدار یک پوند از وزن بدن خویش، به میزان نیمی از مصرف گوشت و چربی مورد استفاده، از انواع لوبیاها، عدس و حبوبات استفاده کنید. حبوبات ضمن تأمین پروتئین مورد نیاز بدن ”فیبر”های مورد نیاز بدن را تأمین و چربی آن را کم خواهد کرد.

منبع: پرشین وی

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه