کدخبر: 30871

فال حافظ و فال تاروت کبیر امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

برای دیدن فال امروز خود این مطلب را مشاهده کنید. فال حافظ و تاروت متولدین ماه های مختلف سال در این بخش آورده شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

فال حافظ امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

فال حافظ و فال تاروت کبیر امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

مَثَلی هست که می گه به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر شما هم با این مثل موافقید می تونید فال روزانه یا طالع بینی روزانه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این بخش دنبال کنید. پس در ادامه فال امروز خودتون رو در مجله تصویر زندگی ببینید.

دوست عزیزی که 13 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی مسئولیت پذیر، روش مند، صمیمی، منظم و خلاق هستید. همچنین از دیگر خصوصیات شما، مذهبی و فلسفی بودن است. شما می‌بایست تمایل خود برای انجام رفتارهای خودخواهانه و سرسختانه را بررسی کنید. امسال، سال بسیار پربار و مطلوبی برای متولدین 13 شهریور خواهد بود. خصوصا اگر ورزشکار، هنرمند یا نویسنده هستید، امسال سال شما خواهد بود. امسال میزان اعتماد به نفس شما افزایش یافته و انرژی بیشتری خواهید داشت. سرمایه گذاری‌هایی که در گذشته انجام داده‌اید، امسال نتیجه خواهند داد و بازده خوبی خواهند داشت و اگر مشکل حقوقی دارید، به نفع شما حل و فصل خواهد شد. سفری برای تفریح یا تجارت در پیش خواهید داشت. سلامتی والدین یا افراد بزرگ خانواده، استرس‌هایی را به شما وارد خواهد کرد؛ صبور باشید.ماه دی، ماه مهمی برای شما خواهد بود.اواخر شهریور ماه فرصت خیلی خوبی برای یک تعطیلات مفرح قبل از فرارسیدن فصل سرما و یک استراحت حسابی خواهد بود. با آغاز زمستان سرتان حسابی با فعالیت های اجتماعی و دور همی های خانوادگی شلوغ خواهد شد. قدر لحظاتی که در کنار عزیزانتان می گذرانید را بدانید!

فال روزانه متولدین فروردین

امروز تعیین کردن حد و مرز کار خیلی عاقلانه ای می تواند باشد، ولی محدود کردن خودتان را در این لیست قرار ندهید. امروز می توانید نقشه‌هایی بزرگ برای خودتان و آینده بکشید. فقط یادتان باشد که جزئیات را در این نقشه حتما در نظر داشته باشید، زیرا در واقع این جزئیات هستند که به ساخته شدن تصویر کلی و نهایی کمک می کنند. اگر به طور جدی قوانین و اصول را در نظر نداشته باشید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید مجبور خواهید شد با نتایج این رفتارتان مواجه شوید. در مورد مسائل مهم در حال حاضر بهتر است در راه های مطمئن و امتحان شده گام بردارید تا بتوانید به نتیجه ای رضایت بخش دست پیدا کنید و پشیمان هم نشوید.

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز انگار شوق و ذوق همه در مورد آینده از شما بیشتر است، ولی خوبی این قضیه در این است که شما این میزان از هیجان که شما دارید برای مدت بیشتری ادامه خواهد داشت. شما موتورتان کمی دیرتر گرم می شود، ولی وقتی که راه افتاد مدت بیشتری هم کار می کند و قدرت زیادی دارد. فقط از این که دید مثبتتان همراه با واقع بینی است اطمینان حاصل کنید، وگرنه راه خود را خیلی زود گم خواهید کرد و به جاهای خوبی نخواهید رسید. تمرکز کردن روی یک مقصد واحد به شما اجازه می دهد از نگرش مثبت فعلی خود و اراده و پشتکارتان بیشترین بهره ممکن را ببرید. بعد از ظهر امروز فرصتی فوق‌العاده برای یک گردش خانوادگی خواهد بود.

فال امروز متولدین خرداد

شاید احساس کنید که فکری که در سر دارید آنقدر ارزشمند است که لیاقت دریافت جایزه نوبل را نیز دارد. درست است که این ایده شما بی اهمیت نیست، ولی آنقدر که شما فکر می کنید هم خارق‌العاده نیست. بد نیست در نگرش خود نسبت به این موضوع تغییراتی ایجاد کنید. خوشبختانه شما خواهید توانست ایده‌هایی که در سر دارید را به خوبی به کار بگیرید، به شرط آنکه واقعیت‌ها را حتی اگر باب میلتان نباشند هم در برنامه ریزی‌هایتان در نظر داشته باشید. این که حقایق را تنها به خاطر این که با خواسته های شما مطابقت ندارند نادیده بگیرید کار خطرناکی است. مواجه شدن با حقیقت شاید کار ساده ای نباشد، ولی تنها راهی است که می تواند به موفقیت برسد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز تمایل شما به تنها ماندن با وظایف اجتماعی‌تان در تضاد است. حتی اگر بخواهید تنها بمانید هم از دست مکالمات طولانی مدت با نزدیکانتان که شاید به نظرتان بیاید که هیچ پایانی نخواهند داشت در امان نخواهید بود. ولی ممکن است بعد از مدتی حرف زدن شما هم از این همراهی با دوستان و عزیزانتان لذت ببرید. انتخاب با خودتان است، ولی یادتان باشد که صحبت کردن با عزیزانتان علاوه بر شنیدن حرف های آنها به شما فرصت شنیده شدن را نیز خواهد داد و از این طریق می توانید نیازهای خودتان را نیز برآورده کنید. ارتباط یک جاده دوطرفه است. اگر می دانید طی هفته آینده سرتان خیلی شلوغ خواهد بود کارهایی را که فرصت استراحت بیشتر در طول هفته را برای شما فراهم خواهند کرد امروز انجام دهید.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز با شور و هیجان بسیار زیادی می خواهید نظرات و دیدگاه های خود را با اطرافیانتان در میان بگذارید، ولی این طور به نظر می رسد که آنها علاقه چندانی به شنیدن حرف های شما ندارند. شاید شما با تعصب خیلی زیاد معتقد باشید که نظرات و ایده‌هایتان بسیار ارزشمند هستند و باید مورد توجه همه قرار بگیرند، ولی اگر در رفتار خود غرور داشته باشید بازخوردی منفی دریافت خواهید کرد. در حال حاضر همکاری با دیگران خیلی بهتر از رقابت کردن با آنها برای شما بازدهی خواهد داشت. بجای اینکه روی خود را از دیگران برگردانید باید با دقت تمام به نظرات دیگران گوش کنید. به دست آوردن اطلاعات جدید همان چیزی است که شما را از شکست به سوی موفقیت هدایت می کند.

فال امروز متولدین شهریور

شما در جدا کردن اطلاعات به درد بخور از آنچه که هیچ کاربردی ندارد مهارت بسیار زیادی دارید. ولی امروز برعکس همیشه نمی توانید همه جزئیات را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. امروز تفکرتان در نتیجه احتمالات و گزینه های بسیار زیادی که در پیش رو دارید ممکن است کمی بهم بریزد، به ویژه اگر به جای توجه به جزئیات روی مسائل کلی تمرکز کنید. منطقی باشید و از عقل سلیمتان برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن استفاده کنید. به احتمال زیاد طی هفته آینده فرصتی برای نظافت خانه پیدا نخواهید کرد. پس امروز تا می توانید همه جا را مرتب و تمیز کنید. بعدازظهر وقت کافی برای استراحت و تفریح همراه با خانواده و عزیزانتان را خواهید داشت.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شما با تصمیم های ناگهانی خود همه را تعجب زده خواهید کرد. نکته جالب قضیه اینجاست که شما خوشبختانه در تصمیم های خود اشتباهی نمی کنید و با بینش و حساب شده تصمیم گیری کرده‌اید. ولی مواظب باشید، هر کسی ممکن است اشتباه کند، از این که قبل از نتیجه گیری تمام حقایق و اطلاعات لازم را می دانید اطمینان حاصل کنید. وقتی حقایق را به طور کامل بدانید و با آگاهی بخواهید تصمیم بگیرید، اعتماد کردن به حس درونی‌تان خیلی قابل اطمینان تر خواهد بود.درست است که فشار زندگی و مسائل کاری ذهن شما را به خود مشغول کرده‌اند، ولی حداقل از آخر هفته‌ها برای نشان دادن عشق خود نسبت به شریک زندگی‌تان استفاده کنید.

فال روزانه متولدین آبان

توانایی شما در رسیدن به اهداف و برنامه‌هایتان امروز مستقیما تحت تاثیر افکارتان است، پس مواظب آنچه که در سرتان می گذرد باشید. به دست آوردن هر آنچه که در افکارتان می گذرد کار چندان ساده ای نیست، ولی شاید در حال حاضر شما چنین حسی داشته باشید. ولی در واقع این اعتماد به نفس کاذب برای شما همچون یک دام عمل خواهد کرد که شما را به دردسر خواهد انداخت. اگر توانایی های خود را در نظر نداشته باشید و اعتماد به نفس کاذب داشته باشید حتی بهترین و حساب شده‌ترین نقش‌ها هم به نتیجه ای نخواهند رسید. از طرفی دیگر، تا وقتی که از حدود خود فراتر نروید به موفقیت چندانی دست پیدا نخواهید کرد؛ فقط باید حواستان باشد که زیاده روی نکنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز انگار همه دنیا با هم دست به دست شده‌اند تا نگذارند حواس شما به کارتان باشد. وقتی این همه چیزهای مختلف حواستان را پرت می کنند و نمی گذارند ذهن خود را روی کاری متمرکز کنید، انجام کارهایتان بسیار سخت خواهد بود. امروز توانایی کافی برای متقاعد کردن دیگران را خواهید داشت و می توانید از این طریق کارهایتان را به خوبی پیش ببرید و آنها را به انجام کارهایی که دلتان می خواهد قانع کنید، ولی یادتان باشد که اگر هر بادکنکی را زیادی باد کنید می ترکد. امروز خیلی چیزها در واقع با آن چیزی که به نظر می رسند فرق دارند. چشمتان را خوب باز کرده و از روی ظاهر افراد و چیزها قضاوت نکنید، شما این توانایی را دارید.

فال روز متولدین دی

امروز ممکن است فرصت ویژه ای به دست بیاورید تا چالش دشواری که در رابطه با شرایط فعلیتان پیش روی دارید را حل کنید و مشکلات خود را مطرح کنید. اگر برنامه‌هایتان بر اساس تفکر منطقی باشند می توانید برای خودتان یک امپراتوری بسازید که به آن افتخار کنید. ولی اگر نتوانید تمام جزئیات را مدیریت کنید این امپراتوری خیلی زود از هم خواهد پاشید. داشتن صداقت در حال حاضر بسیار مهم است. حقیقت ماجرا را با دیگران در میان بگذارید تا بتوانید آنها را قانع کنید که در مسیرتان با شما همراه شده و یاری‌تان کنند. کمی به زندگی خود و به ویژه به زندگی عاطفی خود فکر کنید. اوضاع تا چه حد بر وفق مراد است؟مجردها خواستگارهای خود را با دقت تمام بررسی کنند،این حق مسلم شما است.

فال متولدین بهمن

امروز ممکن است پیشنهادی به شما شود که آنقدر خوب به نظر می رسد که نمی توانید آن را باور کنید. اما پیش از آن که خودتان را با آن درگیر کنید تمام جنبه های مختلف آن و تمام افرادی که در آن درگیر هستند را در نظر بگیرید. اگر همه جزئیات و جنبه های مختلف را از زوایای مختلف در نظر نگیرید بعدا خواهید که در حین عجله برای قبول کردن این پیشنهاد موضوع بسیار مهمی را نادیده گرفته‌اید. ساده‌لوحانه برخورد نکنید و قبل از تصمیم گیری تجزیه و تحلیل کافی داشته باشید. صبر کردن شاید به نظرتان سخت بیاید، ولی عاقلانه‌ترین کار ممکن است. با ترس‌هایتان روبرو شوید و با عشقتان حرف بزنید،فقط یادتان باشد که صبور باشید و باعجله پیش نروید،به خودتان و طرف مقابلتان فرصت بدهید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز آسمان زندگی‌تان آفتابی است و خبری از ابرهای چند روز گذشته نیستید و دریایی هموار برای پیشروی دارید. امروز خیلی درگیر رویاپردازی هستید و ذهنتان مشغول تخیلاتتان است. با این حال بهتر است تا جای ممکن منطقی باشید و به این چیزها فکر نکنید و به برنامه روزانه‌تان رسیدگی کنید. شما در حال حاضر در موقعیتی فوق‌العاده برای سرمایه گذاری روی شانس خوبتان خود هستید، فقط یادتان باشد زیادی به شانس خود اکتفا نکنید و عقل و منطقتان را به نفع شانس کنار نگذارید. وقت گذاشتن برای خانواده‌تان را نیز حتما در برنامه امروزتان جای دهید. رابطه جنسی بخش جدا نشدنی یک زندگی زناشویی متعادل است. یادتان باشد که در مورد این بخش از زندگی خود اهمال نکنید.

فال تاروت امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

فال حافظ و فال تاروت کبیر امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

فال شخصی امروز شما

در فکر ساختن خانه هستید. در این راه تردید به خود راه ندهید. خانه به شما آرامش و امنیت می بخشد. در آنجا می توانید نیرو بگیرید و با انرژی بیشتر به کارهای خود بپردازید.

فال روزانه متولدین فروردین

تاروت رنگی در مورد متولدین فروردین میگه: برنامه های خود را می توانید در جامعه پیاده سازی کنید. امروز مشارکت های تجاری و کاری تان بسیار خوب پیش می رود. از فرصتی که امروز دارید بیشترین بهره را ببرید اما از این که به شانس خود بیش از اندازه اصرار ورزید بپرهیزید. امروز می توانید به حس درونی خود اطمینان کنید.باید صبور باشید و برای نمایان شدن نتیجه کارهای تان صبر کنید

فال روزانه متولدین اردیبهشت

تاروت رنگی در مورد متولدین اردیبهشت میگه: به نظر می رسد که از نظر فکری در حالت بسیار خوبی قرار دارید و فرصتی خواهید داشت که در بخشهای اجتماعی و احساسی موفق باشید. روز خوبی برای برقراری ارتباط میباشد و میتوانید با افراد مهم ملاقات کنید. تصمیمات عالی در ارتباط با مشارکت ها خواهید گرفت که بسیار رضایت بخش است. یکی از بستگان را امشب ملاقات می کنید. دیر به خانه باز نگردید به استراحت بیشتری نیاز دارید

فال روزانه متولدین خرداد

تاروت رنگی در مورد متولدین خرداد میگه: به نظر می رسد که حس و حال بسیار خوبی دارید و فرصتی خواهید داشت که تصمیمات خوبی را در بخش‌های خانوادگی بگیرید. می توانید بر تمام موانع امروز غلبه کنید و کارهایی که مدتها پیش شروع کرده اید را با موفقیت به اتمام برسانید. روز خوبی برای برقراری ارتباط می باشد

فال روزانه متولدین تیر

تاروت رنگی در مورد متولدین تیر میگه: به نظر می رسد که مصمم هستید تا کارآمد تر باشید. فرصتی دارید که خود را در تجارت اثبات کنید. مهارت های برقراری ارتباطی تان به شما کمک می‌کند که با افراد مهم بهتر ارتباط برقرار کنید. در انجام کارهای خانگی و کارهای تجاری موفق خواهید بود. تصمیمات مهم را به تنهایی نگیرید

فال روزانه متولدین مرداد

تاروت رنگی در مورد متولدین مرداد میگه: به نظر می رسد که تصمیماتی که می گیرید موجب موفقیت شما در زندگی عاطفی و اجتماعی تان می شود. امروز برای برقراری ارتباط و رفتن به سفرهای تجاری روز خوبی می باشد. ظاهراً ایده‌های شما ارزش پیاده سازی را دارد. امشب دوستانتان را ملاقات می کنید. نیازتان را به استراحت کردن نادیده نگیرید

فال روزانه متولدین شهریور

تاروت رنگی در مورد متولدین شهریور میگه: تا قبل از ظهر تصمیم می‌گیرد که به یک مسافرت بروید و مشکلات شریک عاطفی تان را حل کنید. از نظر مالی دچار مشکلاتی خواهید شد که باید از هرگونه حدس و گمان بپرهیزید. می توانید به حس درونی خود اطمینان کنید زمانیکه می خواهید تصمیمات مهمی اتخاذ کنید

فال روزانه متولدین مهر

تاروت رنگی در مورد متولدین مهر میگه: فرصتی دارید که مشکلات مهم مالی تان را حل کنید. روز خوبی برای تجارت میباشد و مصمم هستید تا کارهایتان را با موفقیت به اتمام برسانید. برقراری ارتباط با افراد جوانتر در خانواده بسیار عالی است زمانی که نمی دانید بر سر عهد و پیمان خود پایبند هستید یا نه قولی ندهید

فال روزانه متولدین آبان

تاروت رنگی در مورد متولدین آبان میگه: برای رفتن به مسافرت برنامه ریزی کرده بودید که باید وظایف خانگی تان را نادیده بگیرید. حس ششم به شما کمک می کند تا مشکلات را به راحتی حل کنید.با این حال می خواهید توصیه‌های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید. امروز بعد از ظهر یکی از بستگان سالمند از شما درخواست کمک می‌کند زیرا بیمار است

فال روزانه متولدین آذر

تاروت رنگی در مورد متولدین آذر میگه: ایده های عالی دارید که توسط شریک عاطفیتان قدردانی می شود. از لحظه های عالی که در برابرتان قرار دارد بهترین بهره را ببرید. به نظر می رسد که بسیار کارآمد و مصمم هستید و می توانید تمام کارهایتان را با موفقیت به اتمام برسانید. با این حال از تمام وقت کار کردن بپرهیزید. فردا روز دیگریست بر تمام مشکلات مالی می توانید غلبه کنید

فال روزانه متولدین دی

تاروت رنگی در مورد متولدین دی میگه: امروز صبح فرد باتجربه ای را ملاقات می‌کنید که تمایل دارد اسرار تجاری اش را با شما در میان بگذارد. این ملاقات شما را تشویق می کند که تجارتی را آغاز کنید. فرصت های بسیار خوبی دارید. عجله نکنید

فال روزانه متولدین بهمن

تاروت رنگی در مورد متولدین بهمن میگه: به نظر می‌رسد ایده هایی دارید که ارزش پیاده سازی را دارد اگر نیاز به پول دارید دریغ نکنید و از بستگان سالمند درخواست کمک کنید. نظرات شریک عاطفی تان را نیز جویا شوید. در انجام کارهایتان از سرعت خود بکاهید و فردا نیز روز دیگری است

فال روزانه متولدین اسفند

تاروت رنگی در مورد متولدین اسفند میگه: نمی توانید طبق برنامه پیش بروید بنابراین برای امروز برنامه ای فشرده نریزید. امروز صبح به یک مسافرت خواهید رفت و شخص سالمندی را ملاقات می کنید که توصیه های تجاری اش را با شما در میان می گذارد. عجله نکنید صبور باشید و برای نتایج بهتر صبر کنید

ارسال نظر: