کدخبر: 30931

نقشه گوگل زندگی یک زن و مرد را به هم ریخت

مرد 49 ساله با مراجعه به اداره پلیس مدعی شد که گوگل مپ زندگی او را بهم ریخته و موجب درگیری زناشویی بین او و همسرش شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

شکایت جالب و دیدنی یک مرد هندی علیه گوگل مپ رسانه ای شد.

این مرد 49 ساله با مراجعه به اداره پلیس مدعی شد که گوگل مپ زندگی او را بهم ریخته و موجب درگیری زناشویی بین او و همسرش شده است.

وی در خصوص این شکایت عنوان کرد که ویژگی Your Timeline گوگل مپ باعث بهم خوردن آرامش زندگی اش شده چون به خاطر این ویژگی هر بار که از خانه بیرون می‌رود باید به همسرش جواب پس دهد.

این ویژگی گوگل مپ امکان دارد مکان هایی که تا به حال نرفتید را مرتب نشان دهد به همین دلیل در توضیح این موضوع به همسرش مشکل دارد و این موضوع اعضای خانواده وی را هم تحت تاثیر قرار داده است.

همسر این مرد هندی که اعتقاد زیادی به گوگل مپ دارد مدعی است که حرف و آدرس هایی که گوگل مپ نشان می دهد درست است و اساسا همسرش دروغگو است و مکان هایی که می رود را به او توضیح نمی دهد و به این خاطر که گوگل مپ راز های او را فاش می کند موجب دعوای زناشویی و شکایت مرد بیچاره از گوگل شده است.

گفتنی است که پلیس هنوز شکایت این مرد را کتبی نکرده اما در حال رسیدگی به این اتفاق است.

همچنین در مورد برنامه‌ نیز گوگل مپ باید یاد آور شد که همیشه دقیق نشان نمی‌دهد و ممکن است مکان‌هایی که کاربر از آن جا بازدید نکرده است را نشان دهد.گوگل مپ زندگی زناشویی یک زن و شوهر را بهم ریخت ! + عکس

منبع خبر: سایت رکنا

ارسال نظر: