کدخبر: 32932

تکالیف ریاضی پسر پدر را سکته داد !!

پدرها دو دسته هستند ، یا اصلا به تکالیف و درس فرزندشان توجه نمیکنند یا به قدری به این مسئله جدی توجه می کنند که سکته کرده و راهی بیمارستان می شوند.

آنچه دیگران می خوانند:

ابتلای پدر به بیمار قلبی بعد از کمک به تکالیف ریاضی پسرش

این روزها که شکل و مدل یادگیری دانش آموزان با تمام سالهای گذشته فرق کرده است والدین بسیار بیشتر از پیش درگیر آموزش فرزندانشان هستند و همین امر مسئولیت و مشغله ی آنها را بیشتر کرده. طبیعتا بیشتر شدن مشغله خستگی و مشکلاتی را نیز به همراه خواهد داشت که از قرار معلوم برای برخی والدین این مشکلات بسیار جدی تر از یک مشکل ساده است، مثل پدری که ماجرایش را در این بخش خواهید خواند، پدری که فشار عصبی وارده به دلیل تکالیف ریاضی پسرش او را دچار بیماری جدی کرد.

تکالیف ریاضی پسر پدر را سکته داد !!

مرد 45 ساله ی چینی به نام " لیو " که تصویری از وی منتشر نشده است به دلیل فشارهای عصبی زیادی که در حین کمک به پسر خردسالش در درس ریاضی داشت دچار حمله قلبی گشت و این مسئله به طرز قابل توجهی خبر ساز شد.

همانطور که از اخبار منتشر شده پیداست، پدر جوان از ابتدای سال تحصیلی مرتب به تکالیف و دروس پسرش رسیدگی می کرد تا اینکه مباحث ریاضی کمی جدی تر و برای پسرش سخت تر شدند.

در حل یکی از مسائل ریاضی " لیو " چندین بار نکته ای را به پسرش توضیح داد و از او خواست تا مسئله را حل کند اما پسرش راه حل را اشتباه رفت او مجدد راه حل را توضیح داد و پسر باز اشتباه کرد، برای بار سوم " لیو " توضیح داده و باز پسرش مسئله را اشتباه حل می کند که این تکرار اشتباه برای بار سوم موجب درد شدیدی در فقسه ی سینه ی " لیو " می شود.

درد قفسه ی سینه موجب تنگی نفس پدر و در نهایت از حال رفتن او می شود، " لیو " ساعتی بعد در حالی به هوش می آید که روی تخت بیمارستان و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است. بعد از صحبت با پزشک متوجه می شود که سکته کرده و از حمله ی قلبی خطرناکی جان سالم به در برده است ؛ حمله ی قلبی که دلیلش تکالیف ریاضی پسرش بوده.

پزشک معالج این پدر چینی گفت که دلیل سکته ی قلبی بیمارش فشار عصبی شدید و استرسی بوده که در زمان چالش با پسرش بر سر حل مسائل ریاضی دریافت کرده است.

 

ارسال نظر: