کدخبر: 34068

سارق گردنبند دایی: عاشق علی دایی هستم/ گردنبند را در یک طلافروشی اطراف تهران فروختیم

سارق گردنبند علی دایی: سوار بر موتور در خیابان‌ها می‌گشتیم تا طعمه مناسبی پیدا کنیم، اما تصور نمی‌کردیم سوژه ما علی دایی باشد.

آنچه دیگران می خوانند:

سارق گردنبند علی دایی گفت: بعد از سرقت، همدستم گفت فکر کنم از علی دایی سرقت کردیم خیلی شبیه او بود؛ اما بازهم باور نکردم و گفتم بدل آدم‌های مشهور زیاد است.

وی گفت: گردنبند را در یک طلافروشی در اطراف تهران ۵۰ میلیون تومان فروختیم.

سارق گردنبند علی دایی گفت: اصلا تصور نمی‌کردیم سوژه ما علی دایی باشد، ماده مخدر شیشه مصرف کرده بودیم و در حال خودمان نبودیم. روی موتور نشسته بودم. همدستم پیاده شد و به سمت علی دایی رفت و با او درگیر شد. گردنبند را قاپید و هر دو با موتورسیکلت فرار کردیم.

وی افزود: در فضای مجازی هم فیلم سرقت و هم خبر را دیدیم، متوجه شدم که خود دایی است و خیلی ترسیدم.

این سارق درباره اینکه بعد از سرقت شایعه شد که افرادی شما را اجیر کرده‌اند تا از علی دایی سرقت کنید درست است؟ گفت: درست نیست. این سرقت کاملاً اتفاقی بود و واقعاً آن لحظه ما علی دایی را نشناختیم. واقعاً ما حال خوبی نداشتیم و به‌همین دلیل بود که او را نشناختیم و این سرقت هم با برنامه‌ریزی قبلی و طراحی از سوی کسی نبود. خودم عاشق علی دایی هستم، همیشه بازی‌هایش را نگاه می‌کردم نوجوان که بودم در زمین خاکی فوتبال بازی می‌کردم و علی دایی را اسطوره خودم می‌دانستم. اما کم کم معتاد شدم و همه آرزوهایم از بین رفت و زندگی‌ام را از دست دادم و سارق شدم. الان هم خیلی پشیمانم خدا کند مرا ببخشد.

وی در مصاحبه با یکی از روزنامه‌های صبح درباره اینکه همدستت چاقو داشت؟ هم گفت: در آن زمان اصلاً در حال خودم نبودم و نمی‌دانم چاقو داشت یا نه؟. الان هم فراری است و خبری از او ندارم.

این سارق افزود: شغلم ساخت در و پنجره بود و سه بار به خاطر سرقت و زورگیری بازداشت شده‌ام.

 

ارسال نظر: