کدخبر: 34786

ایجاد احساس آرامش در محیط اتاق خواب با طراحی نور مخفی

نور مخفی اتاق خواب از انواع نورپردازی‌هایی است که امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده است و شما می‌توانید برای ایجاد فضایی رومانتیک و دلپذیر از این نوع نورپردازی در اتاق خواب‌های دو نفره و تک نفره استفاده کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

نورپردازی اتاق خواب تاثیر زیادی در فضاسازی و ایجاد احساس لذت و آرامش در محیط اتاق خواب دارد بنابراین نباید به سادگی از کنار این موضوع گذشت و برای دیزاین نورپردازی در اتاق خواب به چند عدد لامپ مخفی یا یک لوستر بسنده کرد.

 ایده طراحی نور مخفی

هدف لامپ‌های مخفی روشنایی همه فضای اتاق خواب نیست، بلکه هدف اصلی این لامپ‌ها ایجاد حسی و حالی دلپذیر در دکوراسیون اتاق خواب‌های است. همانطور که گفته شد برای ایجاد نور مخفی اتاق خواب می‌توانید از لامپ‌های نواری استفاده کنید که این لامپ‌ها دارای تنوع و قابلیت زیادی هستند و شما می‌توانید در صورت تمایل این لامپ‌ها را در زیر تخت یا پشت آینه نصب کنید و دکوراسیون داخلی اتاق را به کمک این نورپردازی متحول نمایید.

اگر فضای اتاق خواب شما سرد و خسته کننده است می‌توانید با طراحی نور مخفی، به فضای اتاق خواب تان گرما و آرامش بیشتری ببخشید.
توجه داشته باشید نوع حالتی که از نورپردازی مخفی در دکوراسیون استفاده می‌شود بهتر است مطابق با نیاز و بر‌اساس طراحی سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب باشد.
برای ایجاد نور مخفی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب از انواع لامپ‌ها با نورهای گرم نظیر نور قرمز و نور زرد و … استفاده می‌شود که انتخاب رنگ نور مخفی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.
ایجاد نور مخفی در سقف اتاق خواب یکی دیگر از انواع ایده‌های جالب و کاربردی برای نورپردازی اتاق خواب است که در این روش لامپ‌های مخفی در سقف اتاق خواب تعبیه می‌شوند و فضایی بی‌نظیر را در اتاق خواب ایجاد می‌کنند. نورپردازی اتاق خواب یکی از مهم ترین مسائلی است که نباید از کنار آن به سادگی گذشت بنابراین بهتر است شما در هنگام طراحی نورپردازی برای فضای اتاق خواب حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

ایجاد احساس آرامش در محیط اتاق خواب با طراحی نور مخفی

ارسال نظر: