کدخبر: 35764

گوگل کار زشت زن شوهردار را لو داد ! + عکس

دوربین های گوگل استریت ویو اخیرا با ثبت تصاویری از خیانت یک زن شوهر دار که با مرد دیگری بوده باعث لو رفتن خیانتش و طلاق شدند.

آنچه دیگران می خوانند:

مردی اهل پرو اخیراً همسر خود را پس از کشف خیانتی که توسط دوربین های گوگل استریت لو رفته بود طلاق داد. مردی که نامش فاش نشده است،عکس های گرفته شده را در فیس بوک به نمایش گذاشت چراکه برای اثبات صحبت خود به دنبال سریع ترین راه بود ، ماجرای لو رفتن این خیانت و طلاق زوج جوان را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

دوربین های گوگل استریت کار زشت زن شوهر دار را لو داد

وقتی مرد جوان زنی با موهای فرفری که روی نیمکتی در "بریج سای لیما" نشسته بود و موهای مردی را که سرش را روی دامنش گذاشته بود نوازش می کرد دید ، به نظرش آشنا آمد . با اینکه چهره هر دو فرد محو شده بود تا حریم خصوصی آن ها حفظ شود اما مرد مو و لباس همسرش را شناخت ولی تنها مشکل این بود که مردی که با او بود، او نبود. عکس هایی که توسط گوگل استریت گرفته شده بودند به سال 2013 برمی گشت اما این مانع مرد در برخورد جدی با همسرش نشد.

uJn8HM0LPm1r

"بریج سای" به عنوان یکی از مکان ها مشهور در لیما شناخته می شود و حالات رمانتیک که توسط تصاویر گرفته شده بود زن را بدون هیچ گزینه ای مجبور به اعتراف خیانت کرده است. این زوج متاهل پیش از این بارها باهم به مشکل برخورده بودند ولی دلیلی محمکه پسند برای طلاق نبود اما اثبات بی وفایی او برای شوهرش کافی بود تا بتواند او را طلاق بدهد.

شوهر که نامش ذکر نشده ، تصاویری از کشف خود را در فیسبوک منتشر کرده است که در آنجا طیف وسیعی از واکنش ها را در بر گرفت ؛ از لطیفه گفتن برای تشویق نظرات و محکوم کردن همسر تقلبی. عکس ها به سرعت ویروس در فضای مجازی شدند. گوگل استریت به طور تصادفی چندین بار در گذشته خیانت افراد به همسرانشان را آشکار کرده است و این اولین مورد نیست.

ارسال نظر: