کدخبر: 35766

بهاره رهنما: شوهرم هدیه امام رضا هست و من با چند همسری موافقم

در این ویدئو صحبتهای بهاره رهنما را درباره همسرش می بینید

آنچه دیگران می خوانند:

بهاره رهنما بازیگر جوان و پرحاشیه ایرانی است که به تازگی در مسابقه شام ایرانی شرکت کرده بود. این بازیگر جنجالی در قسمتی از این مسابقه صحبتی درباره قوم لر انجام داد که باعث ایجاد حاشیه ای شد. امروز در پرشین وی می خواهیم صحبتهای بهاره رهنما را در این مسابقه درباره همسرش با هم ببینیم

صحبتهای بهاره رهنما درباره همسرش

بهاره رهنما در پشت صحنه شام ایرانی درباره شوهرش صحبت می کند

ویدئو صحبت های بهاره رهنما در شام ایرانی

جزئیات بیشتر درباره واکنش بهاره رهنما به حواشی اخیر شام ایرانی

بهاره رهنما در واکنش به انتقادات مردمی نسبت به جمله گفته شده توسط این بازیگر در برنامه «شام ایرانی» توضیحاتی در قالب یک پیام صوتی منتشر کرد.

بهاره رهنما در این پیام صوتی اظهار داشت: من رگ و ریشه‌ای مشترک با لر زبان‌های کشور دارم، پدر و مادر من و همچنین خودم در اراک به دنیا آمده‌ایم. سوءتفاهمی که رخ داده فقط یک موج است برای تفرقه افکندن بین مردم و هنرمندانی که از بطن مردم آمده‌اند، به خصوص افرادی مثل من که به جامعه بیشتر توجه نشان می‌دهند، در فعالیت‌هایی که به عموم مردم مربوط می‌شود مشارکت دارند و این را وظیفه خود می‌دانند؛ مثل سیل‌های اخیر، زلزله‌هایی که رخ داد، کمپین‌هایی که من برای حمایت از بانوان بدسرپرست راه‌اندازی کردم.

بهاره رهنما: شوهرم هدیه امام رضا هست و من با چند همسری مشکلی ندارم

بهاره رهنما در شام ایرانی

توضیحات جدید بهاره رهنما

او افزود: من هیچ‌گاه قصد توهین به هیچ قومیتی در ایران را نداشتم، اشاره من در ویدئویی که حاشیه‌ساز شده به قوم لر نبوده، متأسفانه خیلی از دوستان و فعالان لر زبان به خوبی گوش نداده‌اند؛ اشاره من به فیلم «دختر لر» است که اولین فیلم ناطق سینمای ایران است و خیلی قدیمی است.

بهاره رهنما: شوهرم هدیه امام رضا هست و من با چند همسری مشکلی ندارم

صحبتهای بهاره رهنما درباره حواشی اخیر

یعنی من به قدمت یک فیلم اشاره کردم و بعد به فیلم‌های امروزی، آن هم نه اینکه من اشاره کنم من در این بخش از مجموعه «شام ایرانی» دارم نقش یک خواهر شوهر خیلی کم عقل و عصبی را بازی می‌کنم.

این بازیگر خاطرنشان کرد: در واقع ما در این صحنه مشغول نمایش بازی کردن هستیم؛ ما آنجا نمایش بازی می‌کردیم، نقش‌ها تقصیم شد و سپس شروع کردیم به بداهه دیالوگ گفتن؛ یعنی این هیچ ربطی به دیدگاه من ندارد، من در نقش یک انسان عصبی و کم فهم داشتم به عروس جدید طعنه می‌زدم. آیا اگر یک نفر نقش یک انسان فاسد را بازی کند اینگونه برداشت می‌شود که او واقعاً فردی فاسد است؟

بهاره رهنما: شوهرم هدیه امام رضا هست و من با چند همسری مشکلی ندارم

بهاره رهنما و همسرش

اینستاگرام و برنا

این خبر از سایت پرشین وی برداشته شده است.

بهاره رهنما: شوهرم هدیه امام رضا هست و من با چند همسری مشکلی ندارم

در این قسمت هم می توانید اظهار نظر بهاره رهنما درباره چند همسری را مشاهده نمائید.

بهاره رهنما: شوهرم هدیه امام رضا هست و من با چند همسری مشکلی ندارم

ارسال نظر: