کدخبر: 35817

چهره جدی ملیکا زارعی خانم مجری حین نواختن پیانو

در این تصویر ملیکا زارعی خانم مجری برنامه کودک را با چهره ای جدی می بینید

آنچه دیگران می خوانند:

ملیکا زارعی مجری جوان برنامه کودک صداوسیماست که سالهاست با نام خاله شادونه شناخته می شود. این مجری با اخلاق ازدواج کرده و یک دختر بانمک دارد. او خواهر مریلا زارعی بازیگر است . امروز در پرشین وی می خواهیم چهره جدی ملیکا زارعی خانم مجری را موقع پیانو زدن به شما نشان دهیم.

چهره جدی ملیکا زارعی خانم مجری

ملیکا زارعی، مجری برنامه‌های کودک و نوجوان که بیشتر با نام «خاله شادونه» شناخته می‌شود، تصویری از خود در حال نواختن پیانو را منتشر کرد.

چهره جدی ملیکا زارعی خانم مجری حین نواختن پیانو

ملیکا زارعی خانم مجری موقع پیانو زدن

بد نیست درباره ملیکا زراعی بیشتر بدانید

ملیکا زارعی متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران، مجری و بازیگر است. فارغ التحصیل حقوق قضایی در مقطع لیسانس است، تنها یک خواهر بزرگ تر از خود بنام مریلا دارد که او نیز از بازیگران مشهور می باشد، ملیکا ازدواج کرده و صاحب یک فرزند دختر است.

خاله شادونه درباره خاطره های دوران کودکی خود این گونه می گوید: «وقتی بچه بودم، خیلی اهل شیطنت نبودم. بچه حرف گوش کن و آرومی بودم. خیلی خوب بلد بودم سرم رو گرم و به تنهایی با خودم بازی کنم. بیش تر وقتم رو با عروسک هام پر می کردم. محبوب ترین بازی کودکی ام هم خاله بازی بود.»

چهره جدی ملیکا زارعی خانم مجری حین نواختن پیانو

مجری معروف برنامه کودک

خاطره خاله شادونه از دوران کودکی

یادمه در بین کارتونی یک زنگ تفریح پخش می شد در یکی از همین زنگ تفریح ها روی یک کاغذ تصویر یک قورباغه کشیده بودند و رویش یک پارچه انداختند و پس از چند لحظه آن نقاشی تبدیل به قورباغه شد، من هم این کار رو تو خونه انجام دادم و زمانی که دیدم نقاشی ام به قورباغه تبدیل نشد با وجود گریه کردم! چند روز هم اصلا نمی تونستم این کارتون رو تماشا کنم! احساس می کردم به من دروغ گفتند و… آخه بچه ها فرق دروغ و صداقت رو به خوبی می فهمند.

چهره جدی ملیکا زارعی خانم مجری حین نواختن پیانو

چهره ملیکا زارعی

قشنگ ترین شیطنت بچگی ملیکا زارعی خانم مجری

وقتی بچه بودم، عاشق کاغذ کادو بودم به همین خاطر وقتی مراسم تولدی برگزار می شد، همه کاغذ کادوهارو جمع می کردم و با اون ها بازی می کردم، علاقه عجیب به کاغذ کادو و تلاش برای جمع کردنشون برای خودم خیلی جالب است.

از مجریان مورد علاقه تا برنامه ها

قبل از اینکه خودش بازیگر شود اجراهای خانم الهه رضایی و گیتی خامنه خیلی علاقمند بود، از کارتون ها هم،مدرسه والت، خانواده دکتر ارنست و ایکیوسان برنامه های مورد علاقه اش بودند.

چهره جدی ملیکا زارعی خانم مجری حین نواختن پیانو

ملیکا زارعی و دخترش

عاشق بچه هاست

خاله شادونه به دلیل تن صدای کودکانه و مهربانه با صداقتی که در گفتار دارد خیلی زود در دل بچه ها و همچنین بزرگ سالان جای گرفت، می گوید دائم کتاب های ویژه کودکان را می خواند و سعی میکند تمام وقتش را با آنها سپری کند.

اینستاگرام و ساعدنیوز

این خبر از سایت پرشین وی برداشته شده است.

ارسال نظر: