کدخبر: 35825

عکس های الهام چرخنده و همسرش با ست آبی

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش را با ست آبی رنگ می بینید

آنچه دیگران می خوانند:

الهام چرخنده بازیگر جنجالی سینمای ایران است که چند سال پیش به یکباره تصمیم به تغییر حجاب و پوشش داد و اکنون با یک روحانی ازدواج کرده است و در عراق زندگی می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس جدید الهام چرخنده و همسرش را برای شما قرار دهیم که او در اینستاگرام منتشر کرد

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش

الهام چرخنده با انتشار عکس زیر نوشت:

صلی_الله_علیک_یا_اباعبدالله سلام .. شکر گزاری یعنی؛ وقتی امروز چیزی رو داری ، یادت نره یک روزی آرزوی اون رو داشتی … خدایا؛ برای نعمت ها و داده هایت شکر و همچون همیشه ناظر و تسلیم و بنده ات هستیم ..

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش با ست آبی

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش در عراق

سو تیتر .. بیاید بی پروا یک بار برای داشته هامون شاکر باشیم و اینبار فقط با صبوری نیمه پر لیوان رو ببینیم ..

پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»: اَلایمانُ نِصفانِ: نِصفٌ فی‌الصّبرِ وَ نِصفٌ فی ‌الشُّکِر. ایمان دو نیم است: نیمی صبر و شکیبایی و نیمی دیگر شکر و سپاسگزاری است. (تحف‌العقول، ص ۴٧)

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش با ست آبی

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش

بد نیست درباره الهام چرخنده بیشتر بدانید

الهام چرخنده بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اصالتاً اهل کاشان است. او در رشته معماری تحصیل کرد و پس از ترک تحصیل در این رشته به تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پرداخت. او فعالیت خود را از سال ۷۵ با بازی در فیلم عروسی مهتاب به کارگردانی خسرو ملکان آغاز کرد.

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش با ست آبی

بازیگر جنجالی

فرشید نوابی متولد ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون، تهیه کننده و گوینده مجری است. او همسر سابق الهام چرخنده است و از او پسری به نام ارسطو دارد که در حال حاضر با پدرش زندگی می‌کند.

الهام چرخنده پس از عدم موفقیت در کنترل حواشی ایجاد شده پیرامون فعالیت حرفه‌ای خود، همراه همسرش حجت الاسلام سید محمد درویشی از ایران خارج شدند و برای زندگی به کشور عراق مهاجرت کردند.

چرخنده سه سال پیش با همسر دومش از ایران رفت و در حال حاضر در کربلا زندگی می‌کند. البته چرخنده دلیل این مهاجرت را شغل همسر خود عنوان کرده است. او مدت اقامت خود را در کشور عراق طولانی مدت اعلام کرد.

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش با ست آبی

عکس جدید الهام چرخنده و همسرش با ست آبی

الهام چرخنده و همسرش

الهام چرخنده بازیگر پرحاشیه ایرانی و حجت الاسلام درویشی سه سال پیش در مدت کوتاهی که در ایران حضور داشتند با هم ازدواج کردند و سپس به عراق مهاجرت کردند.

اینستاگرام و ایمنا

این خبر از سایت پرشین وی برداشته شده است.

ارسال نظر: